איילת שקד, נפתלי בנט: מהו סוד החיבור\התאמה זוגית ביניהם?

נפתלי בנט שם את האגו שלו בצד ופינה את הבמה לאיילת שקד. הוא יודע לקרוא נכון מפה פוליטית נוכחית, וגם מפת לידה של שקד. אז מהו סוד החיבור ביניהם?

ayelet

נפתלי בנט יודע היטב "עם מי יש לו עסק", וזו הסיבה על ההחלטה, ששקד תעמוד בראש הימין המאוחד, תוך וויתור על מעמדו כמספר אחד לטובת איילת שקד. ולא בכדי! התאמה זוגית ביניהם לפי  נומרולוגיה הקבלית מאד מעניינת, ומגלה הרבה דברים נסתרים בין השניים. סקרנים לדעת? בואו איתי…

 תאריכי הלידה של שקד ובנט- מה מלמד על התאמה זוגית ביניהם?

איילת שקד נולדה בתאריך 7.5.1976, נפתלי בנט-25.3.1972. חיבור תאריכי הלידה בפן החיובי מצביע על כך, שלשניהם עולם מלא ועשיר וקיימת עצמאות בקשר. מה שכן, כדי להצליח, חשוב שיפעלו כגוף אחד ללא מאבקי כוח ומשחקים של אגו. ולנפתלי בנט יש אגו, אשר לשמחתו שם אתו בצד. החיבור מצביע גם על תלותיות של בנט בשקד. ואכן, הוא זקוק לפרגון ממנה, והיא מצידה – עקשנית וחדורת מטרה.

 התאמה זוגית \ חיבור אותיות השמות איילת שקד + נפתלי בנט- מה מלמד עליהם?

שילוב האותיות לפי הקבלה מצביע, על הרגשה של בנייה אישית דרך החיבור ביניהם. קיימת אפשרות להגדלת העוצמה והאישיות בזכות היותם ביחד. שניהם עדינים מאוד, וגם יפים. לפי נומרולוגיה קבלית, החיבור מומלץ מאד. הם אנשים סקרנים, אוהבי אדם ושואפים להגיע להרמוניה ואיזון בכל מעשיהם. לעיתים יש נטייה להתלבטות, אולם משהחליטו החלטה – הם מתעקשים לבצעה על הצד הטוב ביותר, ודבר לא יניע אותם מלפעול. והכי הכי- יש ביניהם חברות יפה וטהורה.

 לסיכום לפי מפת לידה \ התאמה זוגית – מה עליהם לעשות כדי להצליח ביחד?

החיבור ביניהם מוצלח ביותר ובתנאי, שנפתלי בנט יהיה קשוב לאיילת שקד וייתן לה להוביל. היא עקשנית יותר ממנו, שואפת להרמוניה ויש לה כריזמה סוחפת. האם יצליחו ביחד גם בעתיד? תלוי בהם. הכל צפוי והרשות נתונה…

  

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

עוד מאמרים בנושא…  

איילת שקד – אישה שהיא עולם ומלואו

נפתלי בנט: יש לו כריזמה ורואים אותה במפת לידה

צילום מסך

מקורות: נפתלי פרום- זיווג מן השמיים על פי הקבלה