איילת שקד: אישיות ועתידות עפ"י נומרולוגיה קבלית

איילת שקד: גם יפה וגם אופה. פועלת למען הקהילה ולמען עצמה – באיזון, חוכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התיזמון המצביע על הצלחה, אשר תקבל תאוצה עם השנים, עם הניסיון והגיל….בעזרת השם. תרתי משמע

ayelet sh

האמת, אני מעריצה את שרת המשפטים שלנו: איילת שקד. שימו לב איזה יופי…תרתי משמע. שמה מתחיל באות א' ומסתיים באות ת'. ז"א עפ"י נומרולוגיה קבלית, שאישה זו הינה עולם ומלואו, ובתכונותיה האישיות – מכילה את האנרגיות של כל האותיות מ- א' עד ת'. ובנוסף, יש לה יכולת מופלאה להגיע לאיזון ושלמות אישית בחיים.

 לפי נומרולוגיה קבלית: מאין שואבת איילת שקד את הכוחות שלה להצליח?

1. פרשנות השם איילת – מצביע על אישה יפה, תקשורתית ועם יכולת שיפוט הוגנת. יש לה יכולת לפשר ולגשר בעת הצורך. יש לה דעות מתקדמות בכל תחומי החיים ובנוסף יכולת לנתח מצבים. מספר היום (7) מצטרף לפרשנות השם ומחזק את היכולת לצמוח, לקבל תובנות, להגיע למודעות ולצמיחה אישית.

2. שורש נשמה – מצביע על אישה טיפולית, רגישה ונעימה שבאה לעולם להראות לנו מה זה מסירות, משפחתיות והגנה על הזולת.

3. הכוכב השולט –מצביע על אישה טובת לב, חכמה, מצליחה ובעלת השפעה. יש לה חוש הומור שנון ולא אוהבת שמלחיצים אותה.

4. משאלת הלב שלה היא – לבטא את עצמה מבחינה חברתית, אישית ורגשית.

5. השם המלא- סה"כ חיבור האותיות מצביע על מספר תשע אשר שם דגש על מתן שירות לעולם ולקהילה כאחד.

6. מספר גורל 26- הינו קוד האלוהות- י.ה.ו.ה. ( בגימטרייה=26) דבר המצביע על יכולת נתינה גבוה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. כמו כן- מימוש העוצמה האישית, השפעה ושפע.

 נומרולוגיה קבלית –עתידות: מה מבשרת לפי השם "איילת" ?

בין הגילאים 41-43 ( כיום 4.18 – בת 42) האות י' משפיעה עליה. זו תקופה של ניתוח המציאות במטרה להבין את דרכי הפעולה העתידיות. יש לה חשיבה פרקטית, דקדקנית ומאד מעשית.

 עפ"י תאריך הלידה של איילת שקד 7.5.1976- מה מבשר העתיד?

המעניין הוא שהחל מ- 5.2018 ועד 5.2019, שרת המשפטים נמצאת בשנה אישית של תקשורת טובה, שנה של התפתחות אישית, מפגשים עם אנשים חדשים ושינוי גישה והתנהלות.

 איילת שקד: פסגה ואתגר מה מבשרים לנו?

בין הגילאים 37-46 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לשרת ציבור ועיסוק במערכות ציבוריות ומשרדי ממשלה. ואכן- זה מה שקורה בפועל. בת בבת, תשים דגש על המשפחה והבית. אין מנוס מכך, היא מחויבת להם.

בין הגילאים 46-100 הפסגה והאתגר מצביעים על רצון לניהול, קבלת אחריות, הנהגה ויכולת הובלה. זו תקופה שטומנת בחובה התחלות חדשות ושינויים משמעותיים בחיים. המשפחה והבית- יתפסו פחות מקום, והחל מגיל 46- ואילך, הפעילות הציבורית שלה תלך ותתעצם.

לסיכום, איילת שקד שרת המשפטים- מה רואים על פי נומרולוגיה קבלית? 

אכן- אישה זו משכמה ומעלה. גם יפה וגם אופה. גם אשת בית וגם אשת קריירה. גם למען הקהילה וגם למען עצמה, פועלת היא. והכל – באיזון, חוכמה ושיתוף פעולה. מצטרפים לחגיגה התיזמון המצביע על הצלחה, אשר תקבל תאוצה עם השנים, עם הניסיון והגיל….בעזרת השם. תרתי משמע:)

 נפתלי בנט ואיילת שקד עושים ראובן ואסתי

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה

תמונה: כלכליסט