איטום גגות איכותי

בחורה עם מחשב נייד

איטום גגות

איטום גגות נמנה ללא ספק עם אחת מפעולות התחזוקה החשובות ביותר שיש. בית שאינו אטום כראוי גורע משמעותית מאיכות חייהם של הדיירים. קיימות שיטות רבות לאיטום גגות, חלקן יעילות יותר, אך יקרות יחסית, ואחרות זולות אך מצריכות מעקב קפדני יותר אחר מצב הגג. בכל מקרה, חשוב לא להגיע למצב בו איטום הגג נפגע.

איטום גגות
איטום גגות

יריעות ביטומניות לאיטום גגות איכותי

המדובר בשיטה חדישה ומתוחכמת לאיטום גגות, והיא מבטיחה עמידות גבוהה הן מפני השמש והן מפני הגשם. איטום גגות הנעשה בשיטה זו יכול להחזיק מעמד בסביבות עשר שנים, וישנן חברות שאף מעניקות אחריות לעשר שנים על איטום גגות בשיטה זו. עם זאת, במידה ואתם רוצים ליהנות מאיטום גגות ביריעות ביטומניות, תהיו מוכנים לשלם על המוצר סכומי כסף משמעותיים. יריעות ביטומניות רחוקות מלהיות זולות, אך סביר להניח שתוכלו לשכוח מבעיות איטום לשנים ארוכות. מטבע הדברים, חשוב ביותר גם למצוא חברה שיודעת לעבוד בשיטה זו, שכן מומחים מביני עניין יאפשרו לכם ליהנות באמת מהמוצר האיכותי.

איטום גגות באמצעות זיפות

זיפות גגות היא שיטה ידועה, מוכרת וותיקה והיא תופסת נתח שוק משמעותי בתחום איטום הגגות. המדובר בשיטה זולה יחסית, אך היא מצריכה חידוש לעיתים קרובות למדי. דבר חשוב נוסף הוא שיש לפנות לחברה מנוסה שיודעת היטב כיצד לבצע זיפות גגות. כך למשל, יש להתאים את סוג הזפת לזו שכבר קיימת על הגג, או לחילופין לקלף לחלוטין את הקיים ולהניח שכבה חדשה לחלוטין. זיפות גגות שבוצע בצורה רשלנית או לא מקצועית עלול לפגוע בצורה בולטת באיכותו של האיטום, דבר שחשוב להימנע ממנו. הרבה פעמים הקשר עם חברת איטום גגות טובה הוא ארוך טווח, ולכן כדאי להשקיע בחיפוש אחר חברת איטום טובה.