איזה רכב יש לכם?

בחורה עם מחשב נייד

מוסך ניסאן מורשה

אחד היתרונות ברכישת רכב יפני, כמו ניסאן למשל, הוא המפגש הנדיר עם מוסך. בעצם, ברוב שנותיו, הרכב יראה את המוסך לרוב רק במקרים בו הוא זקוק לטיפול תקופתי או תיקון חלקים מתבלים, כמו הבלמים והמצמד. למרות זאת, עם רכישת מכונית מניסאן, כדאי למצוא מוסך ניסאן מורשה בו תבצעו את כל הטיפולים והתיקונים. נכון, לא תתראו הרבה עם המוסכניק, אבל כדאי לדעת.

אני כבר מזמן הבנתי שחשוב מאוד לבצע את כל תיקוני הרכב במוסך ניסאן מורשה, כך שומרים על שלוש שנות אחריות היבואן בשנים הראשונות. גם אם מדובר ברכב ותיק יותר, המכונאים במוסך ניסאן מורשה ידעו לטפל ברכב בצורה מיטבית, יוכלו להתחבר למחשב הרכב בקלות ולקבל כל מידע הכרחי לצורך הטיפול או התיקון. כמו כן, יוכלו במוסך לעקוב אחרי הטיפולים ולוודא שאכן כל הפעולות הנדרשות בטיפול המסוים, מתקיימות. ואם לא די בכך, במוסך מורשה ניסאן תזכו בחלפים מקוריים שיבטיחו את בטיחותו של הרכב. חשוב כבר אמרנו?

מוסך ניסאן
מוסך ניסאן

קצת היסטוריה

ניסאן היא מותג יפני ותיק ומכובד. החברה התחילה לייצר מכוניות כבר בשנת 1914 תוך שהיא משתפת פעולה עם יצרנים בינלאומיים כדוגמת אוסטין הבריטית החל משנות ה-30. במשבר הנפט של שנות ה-70 ניסאן הפכה למותג מבוקש ביותר, לאור ייצור מכוניות עם מנועים חסכניים במיוחד. בשנת 1999 רכשה רנו הצרפתית את רוב מניות ניסאן ובעצם הפכה לבעלת השליטה בחברה. מאז מתקיים שיתוף פעולה מתמיד בין השתיים. ניסאן נחשבת ליצרנית מנועים מעולים ומנועיה נבחרו במשך 12 שנה לרשימת עשרת המנועים הטובים בעולם.