איזהו העשיר? השמח בחלקו

המשקפיים דרכם ראיתי את העולם תמיד היו בצבע ורוד. אבל משהו השתנה בשנה המכוננת בחיי. קיבלתי חדות ובהירות. בעיקר קיבלתי משמעות לשליחות שבחיי, להעביר הלאה את כל הידע, הכלים, והגישה שלי להתנהלות ליצירת שפע בחיינו

לפני 7 שנים למדתי אימון, את השנה הזו אני מגדירה כשנה המכוננת בחיי.

כילדה קטנה אהבתי לשבת ליד אבא שלי שכל חייו היה עצמאי. בערב, כשהיה חוזר מיום עבודה היה מתיישב ליד השולחן ומארגן את היום שהיה והיום שיגיע. אהבתי לראות את הסדר, הארגון וההתמדה בכל מה שקשור לעסק שלו ובמיוחד למספרים שהיה כותב, מחשב, ובודק. היה לו מקום קבוע, ובאותן שעות היינו נדרשים לא להפריע! כשהייתי יושבת קרוב מדי או אפילו מבקשת לעזור לו לספור את הפדיון היומי, היה זז בכיסאו באי נוחות וממלמל בפיו כל מיני ביטויים על כסף. בעיקר אני זוכרת את הביטוי "כסף מלוכלך". לפעמים כשהייתי מבקשת כסף היה אומר לי, עופרה'לה "כסף לא גדל על העצים", ואמא שלי הוסיפה ש"צריך לעבוד קשה בשביל הכסף"!

מאבא שלי למדתי מהי אחריות, סדר וארגון. אבל, למדתי גם שעל כסף לא מדברים! כסף הוא מלוכלך לא צנוע ועוד.

אלו האמונות עליהן גדלנו בכל מה שקשור לכסף.

האמונות האלו גרמו לנו בעיקר לפחד ולהימנע מלדבר ולהבין בכסף, זה מחיר הבורות.

מאחר ואני אוהבת מספרים, האמונות האלו לא ניהלו את חיי. חזרתי ונפגשתי עם אותן אמונות כשלמדתי אימון והתחלתי לגעת באנשים. פגשתי אנשים שמנהלים את חייהם ועיסוקיהם לצד אמונות מגבילות בנושא הכסף. אמונות מעכבות שבולמות ומונעות מהם להגשים מטרות וחלומות. אמונות שיוצרות תקיעות וחוסר עצמאות כלכלית. אמונות שהשרישו דפוסים הישרדותיים המונעים מהם זרימה ויצירת שפע. "כסף =זמן חלקי אנרגיה" מפה גם שהכסף צריך לנוע ולא להיות תקוע.

בשנה המכוננת של חיי הבנתי שהיכולת שלי לגעת באנשים ולהוביל אותם לשינוי התנהגותי ותפיסתי בכל מה שקשור לכסף בשילוב הכלים והידע המקצועי שלי הוא זה שמוביל אותם להצלחה ולשינוי מחיי הישרדות לחיים של שפע.

הערך המיוחד הזה שאני מצליחה לתת לאנשים גורם לי סיפוק ותשוקה ומשלב את האהבה שלי למספרים יחד עם אהבה שלי לאנשים. אני אוהבת להעביר עסקים ומשפחות שינוי כלכלי משמעותי ולשים גם עליהם את כובע הכספים שהוא כובע הקסמים שלי לחיי שפע.

1689783_1920

תמונה: Pixabay

https://www.facebook.com/citrine.co.il/