אחרי הטבעת: איזה תכשיט מעניקים ביום הנישואין?

בחורה עם מחשב נייד

תכשיטים הם לא רק החברים הטובים ביותר של האישה, אלא גם החברים הטובים ביותר של הגבר. הודות להם, הגברים יכולים לחזר ולהפתיע את האישה שלהם פעם אחר פעם תוך הידיעה כי מדובר על מתנה מנצחת. לא שיש עוד תכשיט שיכול להתחרות עם העוצמה, היוקרה וההתרגשות של טבעת האירוסין, אך בהחלט ישנם תכשיטים נוספים שניתן להעניק במתנה. אתם חוגגים בקרוב את יום הנישואין הראשון שלכם? זה מה שתוכל להעניק לאחת שלך:

 

המתנה היום יומית: צמיד

תחילה, חשוב שתבין האם אתם מעוניין להעניק לאחת שלך תכשיט יום יומי, או תכשיט המיועד לאירוע חגיגי יותר. כל עוד אתה מעוניין להעניק לה תכשיט שלא ירד ממנה, ממש כמו טבעת אירוסין, ההמלצה החמה היא ללכת על צמיד. מצד אחד הצמידים בעלי נראות מרשימה ונוכחות אדירה, אך מהצד השני מדובר על תכשיט שנחשב גם למאד יום יומי. ישנו מגוון רחב של צמידים במנעד רחב של מחירים, כך שממש כמו עם בחירת הטבעת – כדאי להגדיר תקציב ורק לאחר מכן להתמקד על הדגמים הרלוונטים, עיצובית ותקציבית.

 

לאירועים מיוחדים במיוחד: עגילים

אם ישנו תכשיט שמשדרג הופעה מן הקצה אל הקצה הרי שהוא העגילים. מובן כי ישנם עגילים המעוצבים בדרכים שונות, כאשר ישנם אלו הצמודים יותר או אלו שנופלים. במידה רבה, המון נשים מקשרות את העגילים לאירועים מיוחדים יותר, תוך שביום יום הן נוהגות ללכת עם עגילים פשוטים יותר. גם בעת שתחליט לרכוש עגילי יהלומים, תוכל להיצמד אל הדגמים היוקרתיים יותר, אך גם להתמקד בדגמים הפשוטים יותר שיאפשרו למקבלת המתנה ליהנות מהם בכל יום ויום.

 

מזכרת ממך עליה: שרשרת

אחרי שהתעניינת לגבי טבעות אירוסין, אפשר לומר שיש לך לא מעט ניסיון בכל הקשור לבחירת תכשיטים. אם כן, דע כי אפשרות נוספת העומדת לרשותך היא שרשרת במתנה. המון פעמים גברים בוחרים להעניק שרשרת מאחר והיא התכשיט שקרוב יותר מכל אל לבה של האישה. אם אתה אכן רוצה לבחור בתכשיט מתנה שיהיה קרוב אל האחת שלך כמה שיותר ושיהיה מעין חתיכה ממך עליה לאורך כל היום, השרשרת היא אכן המתאימה ביותר.

 

האם צריך להתאים את התכשיט החדש לטבעת?

במידה והטבעת שנרכשה לבת הזוג שלך נרכשה מתוך קטלוג של טבעות אירוסין זהב לבן, האם גם התכשיט החדש שתקנה לה צריך להיות מזהב לבן? מדובר כנראה על אחת השאלות שיותר מעניינות את הגברים, ובצדק. מצד אחד, אכן תוכל לבחור בתכשיטים בעלי קו עיצובי משותף על מנת ליצור הרמוניה עיצובית, אך מצד שני חשוב לזכור כי כל תכשיט הינו אינדיבדואל המתקיים בפני עצמו. נסה תחילה להתמקד על התכשיטים המושכים אותך, ורק לאחר מכן לעשות חישובים של התאמה אל הטבעת הקיימת.