אחסון בחברת אחסנה או במחסן ביתי

בחורה עם מחשב נייד

שטחי אחסון נוספים יעשו טוב לכל אחד מאיתנו אך לעתים אנו מעדיפים אותם מחוץ לבית.
אמנם אחסון במחסן ביתי יכול להיות משתלם יותר לטווח הארוך מבחינה כספית, אך מעבר להשקעה הראשונית שדורשת קניית מחסן ופינוי מקום מחייה חשוב, יש עוד כמה יתרונות לטובת אחסון עם חברת אחסנה מקצועית.
זה הזמן להבין מה היתרונות ומה החסרונות, וכך לברר מה מתאים לכם.

אחסון למגוון רחב של צרכים                                                                                   

אם אתם רוצים להשיג שטחי אחסון, חשוב מאוד שתבינו תחילה מה התקציב שלכם ולאיזו מטרה כי התשובה תהיה שונה לפי פרמטרים אלו.

אם אתם רוצים שטחי אחסנה לעסק, חשוב לזכור שיש כל מיני סוגים של עסקים ולכל אחד מהם יתאים אחסון אחר, בנוסף ההשקעה באחסון תהיה חד פעמית מה שלבטח יהיה יותר משתלם.
אחסון עם חברת אחסנה יגבה מכם תשלום חודשי, למרות היותו נמוך יחסית ולשטח סביר לא תצטרכו לשלם יותר מכמה עשרות שקלים.

זוהר שירותי אחסנה אחסון במחסן ביתי או בחברת אחסנה

אחסון ביתי לעומת שירותי אחסנה מקצועיים

אם מדובר על תכולה ביתית שמיועדת לשימושים ביתיים, ולא מדובר על תכולת דירה שתצטרך חלופה רבה, כמובן שאחסון ביתי יכול להתאים. אחסון ביתי יהיה נוח יותר ומשתלם יותר, והוא יהיה פרטי לחלוטין. עם זאת, אם יש לכם בית קטן או שיש לכם צורך באותם שטחים, אחסון בחברת אחסנה יהיה מתאים יותר, בעיקר כאשר מדובר על אחסון תקופתי ולא שטח אחסון קבוע שאליו אתם כמהים. בנוסף, אם מדובר בכמות גדולה של ציוד בוודאי תצטרכו גם שירותי לוגיסטיקה של סידור סחורה והפצה, או העסקת עובדים משלכם, דבר שמחייב אתכם למחסן גדול.

שירותי אבטחה ותנאי אחסון מותאמים לסחורה

מבחינת סוג הסחורה שנמצאת בשטחי האחסון, יש משמעות גדולה מאוד לבחירת סוג האחסון. אם אתם צריכים אחסון בתנאים מאוד ספציפיים כמו למשל אחסון מזון או פריטי אלקטרוניקה, אתם צריכים גם מערכת בקרת אקלים ואולי חשוב מכך, שירותי אבטחה. לעולם לא תוכלו להרגיש בטוחים בבית כי מתישהו הבית יהיה ריק והגנבים כבר לבד יבינו איפה נמצא השלל שלהם. מערכת אבטחה ומערכת בקרת אקלים תהיה לחברה מקצועית.

האם זהו ציוד עבודה יום יומי?

חלק ניכר משטחי האחסון נדרשים עקב צרכי עבודה. עם זאת, חשוב לזכור שכל עבודה שונה מאוד באופייה ושטח האחסון הכי טוב משתנה בהתאם. למשל, אם אתם מייבאים מוצרים מסוימים לארץ ככל הנראה תצטרכו מחסן חיצוני. לעומת זאת, אם מדובר על ייבוא קטן יותר לחנות אינטרנטית, מחסן ביתי יכול להספיק בעיקר אם מדובר על מוצרים קטנים. אם מדובר על ציוד עבודה כמו ציוד הדברה או ציוד לשיפוצניקים, הכול תלוי באופי העבודה שלכם שכן יציאה בבוקר מהבית כאשר המחסן בגינה, תהיה נוחה הרבה יותר מאשר הגעה למחסן חיצוני.

עדיין מבולבלים?
צרו קשר עם חברת אחסנה ותוכלו להתייעץ וכך להגיע להחלטה נכונה אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה.