'אחותי קפצה כיתה' ואז?

אז מה יותר חשוב בבית הספר: חברים טובים או ציונים טובים? להתרכז בלימודים או להקפיד על התאמת צבעים? לפעמים, כפי שמיכל ורוני יגלו, התשובות נמצאות דווקא באמצע. רשמיים מההשקה וצפיה בשני הפרקים החדשים של סדרת הילדים החדשה 'אחותי קפצה כיתה' בבימויו של יוני גרא

מיכל בת 16 ועולה לתיכון, ורוני, אחותה הקטנה, בת 14 וקפצה שתי כיתות ועכשיו שתיהן עולות לאותו התיכון ולאותה הכיתה!

ביום שישי האחרון ( 24/11/17) בעוד אתם חוגגים את בלאק פריידי, עלמה ואנכי חגגנו עם סלוצקי הפקות וYESKIDZ את עלייתה לאויר של סדרת הילדים החדשה 'אחותי קפתה כיתה'. הכוכבות והכוfבים הצעירים מאיה בוכובסקי, בר מיניאלי, נואל ברקוביץ, גאיה בר גורביץ, עומר חזן ועוד, עוד לא ממש ידוענים, אבל כולם מוכשרים וחמודים מאוד. הם היו נרגשים ומרוצים ביותר מאור הזרקורים, נתנו סלפיים בשמחה וניכר שהם בהחלט נהנים מההשקה הנוצצת.

alma

אחותי קפצה כיתה היא קומדיית מצבים, סיטקום, שבנויה על סיטואציות מפתיעות/קיצוניות וחלקן גם מאוד מצחיקות.  העלילה קצת דלה ולא ברור מה בדיוק הטריגר להמשיך ולצפות מעבר לשני הפרקים הראשונים שראינו, כי למרות מגוון האפשרויות לדרמה, התסרטיאית והבמאי גרא בחרו משום מה לדלג מעליהן ולנסות בעיקר להצחיק.   יש תחושה שהצוות מאוד נהנה על הסט אבל על המסך,  נותרנו אנחנו הצופים, ללא סיפור, אבל עם קובץ של סיטואציות די מצחיקות.

אבל מה אני יודעת? אני בקושי הכרתי את כל המשתתפים, בתי עלמה שבתמונה מעל, הכירה את כולם, והצטלמה גם עם כוכבים מסדרות נוספות שהיא אוהבת כמו סווגארז, שהגיעו לכבד את האירוע.  גם היא  אמרה אוקיי, הם ביחד באותה כיתה וזה מצחיק, אבל מה עכשיו? גם מאוד מפריעה העובדה שההורים פשוט נמצאים בבית על הספה, לא הולכים לעבודה או עושים משהו מעבר להתעסקות אובססיבית בילדיהם,  לא ממש עובר מסך בימינו.

 מעניין מאוד מה יעלה בגורל הסדרה הזו? כי מבחינת שחקנים אין ספק שמדובר בקאסט מדהים גם בתפקידי המבוגרים עם יעל לבנטל, שירלי אורן, עודד מנשה ועוד. למטה עלמה עם חתיך הסדרה- השחקן עומר חזן.

my Alma & Omer Hazan