אז מה התהליך שלנו..

בחורה עם מחשב נייד

שנמשיך מהנקודה שבה עצרנו?

 ביזנס טיים לוגו

סיפרנו לכם קצת על המייסדים, על החברה ומה השליחות שלה,
עכשיו הגיע הזמן לספר לכם מה אנחנו עושים, כיצד אנו עוזרים היום לבעלי עסקים ומה בסל השירותים אותם אנו מציעים..

אז כפי שאמרנו בבלוג הקודם, חברתנו מעניקה ניהול הוליסטי מקצה לקצה, אבל מה זה באמת אומר?
בחברתנו קיימות מחלקות שונות שביחד יוצרות מעטפת שלמה המעניקה לכם בעלי העסקים סל שלם שיעזור לכם להבריא/להצמיח את העסק שלכם.

המחלקה הפיננסית- בה יושבים כלכלנים בכירים ומנוסים אשר בונים ומנהלים עבורכם תזרים יומי, תמחורים נכונים למוצרים/שירותים אותם אתם מציעים, מפה כלכלית ,
תוכנית עסקית/כלכלית, מנתחים את המספרים הקודמים ובונים תחזיות עתידיות על מנת לקבל תמונה פיננסית מדוייקת לשיפור הרווחים ועוד..
הם משלבים כוחות עם,

המחלקה העסקית- בה יושבים מפתחים עסקיים אשר אחראים לבחון את העסק על כל חלקיו ולבדוק מה מבין השרותים/מוצרים מצריכים מקצה שיפורים, עובדים איתכם הלכה למעשה על המשפך השיווקי, עבודה על סדר וארגון פנים ארגוני, בניית תוכניות עבודה נכונות, מיפוי צרכים, הכשרה ועוד, כאשר המפתחים עובדים בשיתוף פעולה כמובן עם,

מחלקת ה- DIGITALPRO – בה יושב צוות הדיגיטל של האירגון ומעניק מעטפת דיגיטלית שלמה לבית העסק שלך הכוללת מבין שירותיה בניית מותג, עיצוב , בניית אתרים, ניהול עמודי סושיאל, קידום ממומן לפייסבוק/גוגל ppc ועוד…

האם אתם מתחילים לקבל את התמונה הברורה?
מחלקה אחת תומכת ועובדת עם השניה וביחד יוצרת את המעטפת השלמה על מנת להבריא/להצמיח את העסק שלך.

קיימות כמובן עוד 2 מחלקות גדולות אשר תומכות .

מחלקת הנדל״ן העסקי – אשר בה יושב צוות מקצועי המלווה את לקוחותינו לאורך כל תהליך הרכישה, מכירה ו/או מיזוג,  הערכת שווי, תמחור נכון, אפיון העסק וצרכיו, בחינת שותפויות ועוד..
וכמובן אל כל הטוב הזה מצטרפת עוד מחלקה,

מחלקת מימון ואשראי- אשר מטפלת מקצה לקצה בכל הקשור למיפוי צורכי מימון, כתיבת תוכניות עסקיות, גיוס אשראים לעסקים וחברות ובניית תוכניות עבודה לעבודה נכונה עם האשראי שגוייס.

ועכשיו לאחר שקיבלתם טעימה קטנה מה חברתנו עושה, נמשיך בפעם הבאה עם טיפים כל אחת מתחומה ונעזור לכם בעלי עסקים יקרים, במיוחד בתקופה לא פשוטה להצמיח את העסק שלכם בחזרה..

מוזמנים לבקר כמובן: https://www.business-time.co.il/
רחוב פרופ׳ חיים פיקריס 4, רחובות | 03-3818888

נתראה בבלוג הבא..