אז לאן אתה ממהר איש קטן ושחצן, לכנסת להיבחר אולי?

בחורה עם מחשב נייד

אז לאן אתה ממהר, איש קטן ושחצן, לכנסת להיבחר אולי?
זה לא מפתיע, אבל בעולם בו האטימות נוראה, תמיד אני שואל תמהה, לאן אתה ממהר איש קטן ושחצן? במיוחד התופעה הזו בולטת ,כאשר מביאים לכם מפלגה שמדברת על עצמאות ,או אחרת הטוענת ש"יש עתיד", אבל בעצם כולם מייצגים אטומים, עשירים שלחוצפה שלהם אין גבול, במיוחד כאשר מביאים חיזוק ,של אחד שטוען שהוא עבד עבור המולדת כל חייו, גם עושרו בא לו בעשר אצבעות… ממש הסבר נקלט…אבל אתם הטיפשים תצביעו להם תמיד, כי ככה אתם בנוים…

הרי כולם יודעים שמרגע שנולדים יש לנו תפקיד בעולם

אולי תפקיד קטן, אבל חשוב, כמו לאהוב, לעזור לאחר ובין לבין לחיות גם, אבל מדוע האנשים ממהרים כל כך? יש השואלים, לאן אתם רצים … לכנסת להיבחר אולי ?

מה אינכם זוכרים שלרוב מי שבא ראשון אמור לעזוב ראשון את העולם?

אלא אם מעורבים בתאונות או מחלות שלא נדע…אז שוב אני שואל לאן אתם ממהרים, ואין תשובה! או אולי תודו אתם רצים….לכנסת להיבחר אולי ?

לאן אתה ממהרים נהגים דורסים או עושי תאונות של פגע וברח?

מה אינכם יכול לעצור ולנסות לסייע למי שנפגע, או שאתם כבר בבוקר עם הכוס קפה הראשון שלכם חושבים, איך ואיפה אפשר להרוג? הרי זה פשוט לא נתפש, אז אתם רצים… לכנסת להיבחר אולי?

אבל השאלה הזו לא רק לנהגים דורסים ושל תאונות פגע וברח

אלא לכל אחד ואחד, מדוע ממהרים אתם כל כך? האם קשה לאפשר לנהג אחר להשתלב בתנועה? הקשה לחכות בתור בכניסה לאולם? הרי לכל ידוע היכן הסוף גם היכן ההתחלה, אבל קשה להבין מדוע הזכר וגם הנקבה מאבדים השפיות שלהם בקלות רבה כל כך? אלא אם אתם רצים… לכנסת להיבחר אולי

אז לאן אתה ממהר איש קטן ושחצן?

לסרט או הצגה, או סתם בתור לקופה שלא לומר בתור לעליה למטוס… אפשר לחשוב שהוא ימריא וישכח אותך, מתי במקום חיה תהפוך לסתם אדם?… אז שוב אני שואל לאן אתה רץ… לכנסת להיבחר אולי?

אבל עצרו לרגע הסתכלו במראה

אולי קשה להודות אבל האם אתם בדיוק ניראים היום כמו לפני…. שנה? או לפני עשרים שנה? התשובה לרוב ידועה, אבל תסבירו למה להתעלם מכך מידי יום ושעה שעה? אה, אתם שוב רצים… לכנסת להיבחר אולי?

גם את הנערה הכי מפתה והכי יפה

מעניין מה יהיה איתך בעוד עשר או עשרים שנה? מעניין לדעת איך תראי בעוד ארבעים שנה? אבל לבטח אם תעצרי ותפעילי הסקס אפיל שלך ותשפיע על הזכר שלצידך המבקש לישון עתה… אולי תעזרי להפוך אותה מחית אדם לסתם אדם? דרך אגב, הבקשה נכונה גם לגבי הזכרים, שהרי היום גם יש נשים המושפעות מידי יום, על ידי כל מיני זכרים גם, הרי כולנו מושפעים ומשפיעים, לא רק דרך המיטה.. אתם ממהרים ורצים…לכנסת להיבחר אולי?

אז אודה כיף להיות צעיר יפה ונחשק

כיף להיות עשיר ובעל עמדת כוח מדהימה, אבל נסו, אולי יותר מדהים ,להיות סתם אדם?
אה, איך זה נשכח הרי עתה ברור כל כך, אתם רצים… להיבחר לכנסת אולי?

בכלל מתי תקלטו יפים וצעירים יש רק במקומות כמו

אוניברסיטה, צבא, משטרה, אבל גם שם, לרוב, הבכירים מזקנים משמינים, מרוב נחת וידע מה טוב ומה רע… אבל תמיד הם דואגים לכולם…כלומר לרוב רק לעצמם, אה, אבל הם יגידו לכם שהם משרתים את העם…אבל גם גם הם מבלי שיתקשו לפתע נמצא אותם רצים… לכנסת להיבחר אולי?

לכן מרוב ריצה שוכחים העקר,לחנך ולכבד את האחר את החלש

מה גם שכל כך קל להפוך לטוב ולנחמד, אבל לבטח לא כאשר שוכחים מאין אתה בא ולהיכן אתה מיועד…להגיע והכל עובר, מהר כל כך…ואתם רצים… לכנסת להיבחר אולי?

אבל כניראה, שאני אמשיך לכתוב, כי אצלי זה כמו מחלה

אבל בעולם יהייה בדיוק מה שהיה, עד שיבוא השינוי המיוחל, בגן עדן כמובן, אז אתם עדיין רצים….לכנסת להיבחר אולי?

קצת קשה להאמין אבל, במקום לכתוב על חיים ויחסים

הכתבה נהייתה לכתבה, שתזכיר לכם, שבבחירות יהיה מה שהיה, כי ככה זה בחיים, אך גם חשוב לחזור ולשאול כל יום שעה שעה, אולי זה יעזור לעשות שינוי מהיר ועוד בעולם הזה, עכשיו ומיד…אבל למרות הכל שוב חובה לשאול? אתם רצים… לכנסת להיבחר אולי
לאן אתה רץ איש קטן ושחצן….לכנסת להיבחר אולי?

אבל אם תבחר, לככנסת אתה הקטן השחצן, המחזיק מעצמו

כאילו הוא אלוקים, אל תשכח לזכור שאתה חית אדם וכל שצריך, שתהיה לאדם מבטיח מקיים ועשוה שיהיה טוב לאחר לשונה, אז החיים יהיו אז לכולם, יותר טובים!

אבל כל זה לא יהיה בלי שכר מעולה למורים והמחנכים

סיבסוד, מדיה שומירה על ערי דמוקרטיה, כמו דיור, בריאות וסתם כבוד לאחרים ולגם לזקנים השונים והחלשים, אבל לך תסביר את זה לנבחרים מקושרים עשירים וסתם מושחתים….הרי כל אלו את העם משרתים,

תשאלו את גיבורי מפלגות , "עצמאות" או "יש עתיד"

או אולי גם אתם רוצים לעשות מפלגה חדשה? אבל אתם חייבים להיות יפים ורצוי מאד עשירים, ואני אמשיך לכתוב, דעות מטופשות, כאילו איתן חייבים כולם להסכים…!

נ.ב. אין פה שום כוונה לפגוע אבל האם אני לבד חש כך???