אושר למין האנושי/ פ"ז רייזין

'אושר למין האנושי' היא קומדיה רומנטית, המעלה שאלות על מהי אהבה? מה הופך משהו לאנושי? והאם בסוף האהבה תנצח?

אושר למין האנושי

עבודתה של ג'ן היתה לשוחח עם בינה מלאכותית ובכך לפתח אותה. אבל משהו, לא צפוי התרחש שם בין השניים, בין בת האדם והבינה המלאכותית.
ג'ן התייחסה לאיידן, הבינה המלאכותית כ"הוא", כאדם. היא ניהלה איתו שיחות ושיתפה אותו בחייה הפרטיים, ממש כמו חבר קרוב. גם איידן, פיתח משהו שמכונות לכאורה לא אמורות לפתח, רגשות לג'ן.
כשמאט, החבר של ג'ן עזב אותה לטובת משהי אחרת והשאיר אותה בוכה וכואבת, איידן הרגיש צורך לפעול. הוא החליט להתערב בחייה של ג'ן על מנת להפוך אותה שוב למאושרת.
איידן שראה אלפי פעמים את הסרט "חמים וטעים", הגיע למסקנה שהיא זקוקה לבן זוג חדש. הוא ניסה שוב ושוב להפגישה עם גברים שהיו נראים כבחורים פוטנציאלים, אך ללא הצלחה.

ניסיון נוסף, בוצע לאחר שחבר לבינה מלאכותית נוספת, אשלי. לאשלי עצמה, היה בן אנוש, שאותו היא חיבבה במיוחד, טום. השניים החליטו לנסות להפגיש בין השניים. למרות שג'ן מתגוררת באנגליה וטום בארצות הברית, ההזדמנות התרחשה, כאשר טום הגיע לאנגליה לפגוש בבנו הסטודנט. איידן שלח מייל לשניהם והציע שיפגשו וחתם כידיד משותף.

השניים החליטו להיפגש, למרות כל המוזרות בסיטואציה. מה יש להם להפסיד? וכן, הנס התרחש. ג'ן מצאה את אהבת חייה.

אבל, כמו בכל סיפור אהבה, משהו חייב להסתבך…

סטייב, בינה מלאכותית "לא בריאה" החליטה גם היא להשפיע על חיי בני האנוש. אך, בניגוד לאיידן ואשלי, ה"רומנטיים", סטייב החליט לשחק בבני האנוש ולראות כיצד מעשיו משפיעים עליהם. ולאו דווקא לטובה…
סטייב שם לו למטרה, להפריד בין ג'ן וטום. והוא יעשה הכל , אבל הכל, עד כדי חציית גבולות, כדי שהשניים לא ייפגשו בשנית…

האם האהבה תנצח? האם בני האנוש יצליחו לגבור על בינה מלאכותית מתוחכמת?

"אושר למין האנושי" הוא ספר שייקח אתכם לתוך העתיד החדש, לעתיד של הבינה המלאכותית. למרות זאת, זה אינו ספר מדע בדיוני, אלא זוהי קומדיה רומנטית, שעלילתה הופכת למציאותית יותר מיום ליום…

מאחלת לכם קריאה נעימה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)