אורן קובי – זה שיזמת עסק אומר שתהיה עשיר?

בחורה עם מחשב נייד

אורן קובי

כאשר אדם חושב על יזמות עסקית הוא מיד חושב על האקזיט ועל הרגע בו הוא יתעשר. יזמות עסקית נקשרת עם הרצון לזהות הזדמנות חדשה ולהפוך אותה למיזם אשר יכניס מיליונים. אולם, הדרך אינה כה פשוטה ובכדי להפוך הזדמנות למיזם מניב, בעל ערך כלכלי גבוה, צריך לעבוד קשה.

מאת: אורן קובי

האם צריך להמציא את הגלגל?

יזמות עסקית היא לא בהכרח המצאה חדשה או הפיכת רעיון למוצר או שירות. יזמות עסקית יכולה להיות גם הרחבת רעיון, שירות, עסק או מוצר קיים. יזמות עסקית היא בעצם כל יוזמה אשר מקדמת דרך כלשהי אל עבר יעד עסקי.  יזמות עסקית היא היכולת של אדם לזהות פוטנציאל עסקי, לזהות צורך קיים בקרב קהלי יעד שונים ולמצוא לו פתרון אשר יהפוך בעתיד לריווחי.

יוזמה שווה כסף?

לא כל יזם הוא מיליונר ולא כל יזמות עסקית מובילה להתעשרות מהירה. כאשר יזם מפתח מיזם שאינו עונה על דרישות הציבור ועל צרכיו, לא יהיה לו ביקוש ולא יימצא בו שימוש. מיזם מסוג זה, אינו נמכר ואינו מניב רווחים ולא משנה עד כמה יהיה חדשני וייחודי.
אורן קובי מנכ"ל חברת אדמה – זרוע ההשקעות בקרקעות של לוג'יסטיק גרופ.
טלפון: 03-6218700
פקס: 03-6218701
דוא"ל: info@logisticgrp.co.il

לפניכם תמונה של אורן קובי עם שחקן הקולנוע זוכה האוסקר קלייב אוואן:

קלייב אוואן עם אורן קובי
קלייב אוואן עם אורן קובי
אורן קובי - יזם נדל"ן
אורן קובי, מומחה לנדל"ן. מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק נכסי נדל"ן ברחבי אירופה. כרגע אורן קובי מתמקד בנכסים מאזור ברלין, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגרמניה. ובנוסף, יועץ ומלווה יזמי נדל"ן בתחילת דרכם.