אורגזמה בימי קורונה

בחורה עם מחשב נייד

היום נשתמש בדמיון. נוציא אותו לחופשי, נוציא אותנו מהבידוד. היום ניגע, נתענג, נטעם. היום נעשה ארוטיקה, נתמלא באוויר ונתרוקן מרעש ומחנק ומיגבלות. היום ניפתח לקבל, להעניק, להידלק שוב. להתפעם.

אני מזמין אותך לעיסוי ארוטי בימי סגר. המרחק הפיזי יתקצר כשתפני מקום לדמיון.
קחי כמה דקות… לעצמך.
כנסי לסטודיו שלי. התאורה חלשה, אינטימית, בשילוב נרות שפזורים מסביב. הריח מסביב נעים וקליל, הפסקול מהדהד צלילים של רוגע. יש כאן שקט, ופרטיות, הטלפון על שקט ואת על רטט.

וילון שרוכים אוורירי מפריד בין אזור האירוח בו ישבנו לשוחח לחדר העיסוי לתוכו אני מלווה אותך כעת. נרות, מיטת עיסויים רחבה, קולב לבגדים… ימים ושבועות ארוכים של מיגבלות נפרמים ממך, כפתור אחר כפתור. החולצה נפתחת, נפשטת, ואחריה כל היתר, ובכל פיסה של בד שמתייתרת מעלייך, את מתקרבת יותר לעצמך, לשלך, לאותו חופש חמקמק ונגזל שכה התגעגעת לחוש. בלבך, בכל גופך. את נשכבת, נשימה עמוקה. הדופק מהיר מהרגיל, התרגשות.

גופך צמא למגע. תשוקה מבעבעת, תוססת. ידיי מונחת על גבך, מקשיבות ומדברות בשפת המגע. שפה שעוקפת מילים, וחודרת אל מתחת, פנימה. נצא לטיול בשדות העונג? מותר. שוחררנו, את חופשיה, והכל פורח ומלבלב, והגוף שלך מתחיל להיזכר בציוץ ציפורים, משק כנפי פרפרים וטעם הצוף המתקתק. תנועות ארוכות, נמשכות, נמשחות. שמן חם, גב מתפייס, שכמות מתרככות. צווארך פועם – גע גם בי. שורשי השיער נדרכים. כולך קשב חושי, ובהדרגה המיינד נרגע ומשתתק מרעשים שנותרו אי שם מחוץ לחדר הזה. כאן, עכשיו. רוצה.

הטיול נמשך, הגוף הנלמד בידיים חוקרות ומענגות. התנועות שיש בהן התחלה ואין בהן סוף. מלמעלה, אט אט במורד גבך, ובטיפוס על ישבנך וחוזר מעלה. ושוב מטה, והפעם יותר. יותר עמוק, יותר למטה, ובמעגליות מתגרה שמציתה בך גלים ואדוות ששככו בך. פרפרים, פרפרים בתוכך.

מכפות רגלייך מתלפף המגע מעלה, מפנק שרירים, מעיר קפל נסתר מאחורי הברך, מדגדג ירכיים קשובות. הילה של תחושות מתוקות אופפת את פלג גופך התחתון. חשמל, במופעו המענג, האנושי, הטעון. משיכות ידיים במעלה ירך פנימית, אל קפלים נסתרים, מתרככים ונפתחים. ולתנועה יש התחלה ואין לה סוף. וגופך מגיב בתנועה משלו.

סיפור של ידיים הופך כעת לשיר של אצבעות. בליטוף מרפרף, בהחלקה חלקלקה בין, ועל, ואל תוך. את נפתחת, מזמינה, סומכת. את בוטחת, שוכחת. והגוף נזכר.

מפלים של עונג. מים שוטפים, מחיים. נביעה. זרימה.

נשימה, נשימה עמוקה נרגעת לתוכך. ידיים. עירסול. רוגע.
את והגוף. אחדות, פיוס, אהבה. נרגע בך מה שסער, נעור בך הרדום. ובין כל אלה פעימה בלתי פוסקת, של חיים.

*** תודה שקראתן. בימים הללו אין מגע, אין חיכוך מהסוג הטוב, אין חופש להתנועע בעולם ולעשות כל שחפצנו. זה יגיע, ונחגוג את זה כראוי. בינתיים כולנו באותו מצב פחות או יותר. מחכים. מקווים. אין מגע – יש מילים. אז אמרתי לעצמי – שב וכתוב! דבר את העונג, את הגעגוע, וזה מה שיצא. כתבו לי על התשוקה למגע, על ההתמודדות עם החופש שנגזל, על הדמיון שאני מקווה שהצלחתי להצית בכן בפוסט הזה. מוזמנות לשלוח הודעה ולהגיב.
שלכן, רון (רוני)
058-4472766

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766