אורבן נדל"ן : תשקול אם רכישת בית מתאימה לך

בחורה עם מחשב נייד

דוד זהבי מנכ"ל חברת אורבן נדל"ן טוען כי לאנשים רבים יש חששות מסתוריים בנוגע לרכישת בית, וחלק מן החששות האלה מקבלים לגיטימציה. לא כולם מוסרים להחזיק בית, ובמקרה שאתה אחד מאותם אנשים, זה אידיאלי כדי לאתר את זה עכשיו מאשר כאשר אתה תחת חוזה.

חשוב על השכרה לעומת רכישה. אתה יכול לבחור כי הליסינג עדיף לך על הרכישה, שכן רכישת בית יש ירידה בערך שלה.

אורבן נדלן פרויקט בהרצליה
אורבן נדלן פרויקט בהרצליה

לחשוב על חלק המניעים לרכוש. ישנם כמויות עצומות של יתרונות לרכישת קרקעות בעלות; זכור את אלה אם אתה מתחיל לחוות איזושהי היסטריה.

האם זה יהיה מומלץ לך לרכוש בית לפני מקבל מתוח? אם אתה רוכש בית עם שותף או ראוי לציון אחר לפני החתונה, אתה צריך לחשוב קדימה ולשקול את התוצאות הכספיות הפוטנציאליות.

צוות אורבן נדלן ממליץ לך לשאול אם אתה מתכוון להישאר עם כיבוש דומה או להישאר בעיר דומה. במקרה שאתה אדם קל לב המבקש את היכולת לנוע למקום אחר אם הדחף פגע, לא תהיה לך היכולת לעזוב באופן ספונטני או להפסיק את הכיבוש שלך במקרה שיש לך בית.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.