אורבן נדלן – תכנון מעבר דירה

בחורה עם מחשב נייד

האם זה יהיה מומלץ לך לקנות בית בשוק של היום? (נתונים מאת אורבן נדל"ן מאי 2017)

לפני שנתחיל, תן לנו לתת לך מוטיבציה אחת לא לרכוש בית אחר הזכות בשלב זה.

באיזו מידה אתם מתכננים לגור שם?

א קו מנחה מהימן היא כי לעתים רחוקות מהמציאות הטובה לרכוש במקרה שאתה מקווה להעביר בתוך שנתיים. זה בטענה כי כאשר אתה עושה להציע, יש עלויות הקשורות עם ההצעה. אנחנו פשוט לא מדברים על עמלות עסקאות לנציגי הרכש והנכסים. רוב הבעלים תלוי תודות הביתה לשלם את ההוצאות האלה לתת את הקדמי בתשלומים וסגירת עלויות כאשר הם לרכוש את הבית הבא שלהם. אז רכישת בית כאשר אתה מקווה להעביר לפני זמן רב מדי הוא סיכון, במיוחד בשוק לא מוגדר.

בכל מקרה, רוב הרוכשים גרים בבית החדש שלהם נורמלי של שבע שנים או יותר. על סיכוי כבוי כי זה מתאים לך, זה לעתים קרובות למדי מבשר טובות לרכוש לעומת חכירה, לכל דבר ועניין כל שוק.

למה? כדי להתחיל, אם אתה חושב על דחיית לקנות כי אתה צריך "זמן השוק" כדי לקבל את ההסדר הטוב המוחלט, זה כמעט קשה לעשות עם הדיוק. לפי דוד זהבי הבעלים של אורבן נדלן מישראל טוען כי ללא קשר לאפשרות שאתה באזור עם ירידה בעלויות השוק, המומחים מיומנים ביותר לא יכול לסמוך באופן אמין לחזות "בסיס" של ראווה הארץ. לפי אורבן נדלן חשוב לזכור כי רק כעבור זמן, הם יכולים לחשוב אחורה ולומר, "השוק התחיל למסור את 1997", כפי שעשתה בכמה תחומים של קליפורניה, כי היה שוק קיצוני בשנות התשעים. לפני התור, עם זאת, אף אחד לא יודע.

שנית, אם אתה לא בעל, אתה דייר. ליסינג הוא פשוט לזלזל במזומן. אתה לא מקבל את ההזדמנות כדי להפחית את השכר שלך מטיל על ידי הפרדת ההגיון כמו הערכות רכוש הלוואה הביתה תככים.

כבעל חכירה, אתה מוגבל על מה שיעבור אתה יכול לעשות את המגורים. בתור הבעלים של אורבן נדל"ן, אתה יכול לצייר גרפים בטרקלין שלך במקרה שאתה צריך או לשים כיסוי ירוק אבוקדו. אתה יכול לשנות את התקנות אור, גינה וסצינה. אתה יכול לעשות כל מה שאתה צריך שגורם לבית שלך מקום נעים לך ולמשפחתך. זה הבית שלך, לא מקום קצר לנוח ולאכול עד לנקודה שאתה עושה לרכוש בית.

שלישית, עלויות ההלוואה הן נמוכות בשלב זה. אם אתה מחזיק מעמד, דמי הלוואה יכול להיות גבוה יותר. זה מרמז על תשלומים קבועים שלך יכול להיות גבוה יותר, כמו גם. אף אחד לא יכול לחזות תעריפים כי מאוחר יותר, כמובן, אך שיעורי נמוכים כרגע בנקודה זו.

חוץ מזה, אורבן נדלן טוענת כי הגישה התובענית ביותר לצבור עושר היא דרך הבעלות הביתית. שלושה מתוך ארבעה אנשים יש ערך רב יותר בביתם מאשר משאבים בעיצובים פרישה, מניות, נכסים משותפים, קרנות השקעה. למרות העובדה שאף אחד לא יכול להבטיח את הנכס יכיר, אחרי כמה זמן זה על ידי גדול עושה. במשך זמן רב, אתה יכול על פי רוב להסתמך על זה. במהלך חמש השנים האחרונות, העלות האמצעית של בתים כל הדרך ברחבי אמריקה התרחבה בהערכה סביב 10% מדי שנה. על פי רוב, זה לא בדיוק גבוה.

באמת, יש כמה אזורים שהיו אסירי תודה מהירה יותר מאוחר. סקטורים עסקיים אלה עשויים לחוות את ההשפעות השליליות של פיתוח ערך נמוך יותר מאשר כל מה שנותר של המדינה או האזור לאורך השנים הבאות.

איך היית מגביל את הסבירות של הכרת תודה נמוכה יותר עבור הבית שלך?

החלט את הפעלת הערך. בשלב זה לבחור אזור שבו העלות האובייקטיבית שלך היא ברמה נמוכה יותר של עלויות באזור זה. בדרך זו, הבית שלך יש פחות חוסר אונים על החיסרון ואת ההערכה הגבוהה בתים יעזור למשוך אותך בתוך השווקים חם.

כמו כן, מאמץ לכוון רחוק מהבתים על נתיבים כבושים או בתים בחזרה נתיבים כבושים. לרכוש בית קרוב לנקודת המוקד של דרכי כפי שניתן היה לצפות בנסיבות העניין. נסו לא לרכוש בתים על הכביש ממרכז בילוי או מבית ספר. מאמץ לקנות באזור הומוגני, שבו כל אחד הבתים דומים זה לזה. למשל, על הסיכוי כי אתה קונה משפחה בודדת הביתה, אתה מעדיף לא לרכוש ליד לופט או דירה מתאימה אך מורכבת.

סוף סוף, לשוחח עם מפעיל הקרקע בקשה הטיפה. שאל אותם מה השוק דומה בסביבה הכללית שלך, כך על פי צות אורבן נדל"ן.

החלק הכי טוב הוא שיש הרבה סוחרים שם את הרגע הנוכחי. מלאי גבוה. על סיכוי כבוי כי אתה מבצע הצעה, לבקש המניע כוחות לרכוש את הבית הספציפי.

אם אתה שם 10% למטה או יותר, אתה יכול לבקש עד שישה אחוזים של תג המחיר במניעים. מניעים אלה לא יכול להיות הנחות של כסף או עזרה עם הקדמה מראש, אבל אתה יכול לבקש כי הסוחר לשלם את עלויות הקצה. אתה יכול גם לגשת הסוחר לשלם עבור עלות ההלוואה הארצית "מכירה מהירה" המביא את התשלום שלך על הראשון עד שלוש שנים.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.