אורבן נדל"ן – תיווך נדל"ן

בחורה עם מחשב נייד

השיטה היעילה ביותר לנהל את המתווך טוב

גישה אחת שמביאה אורבן נדלן היא כדי לגלות את המתמודדים להיפגש היא לשוחח עם מומחים מקרקעות הקשורות לארץ ולשאול את רגשותיהם. במקרה של הזדמנות כי אתה מכיר מישהו מנוצל כקצין השלשה, סוכן כותרת, מחזיקי הנכס הגנה הבעלים, או קצין האשראי, הם יוכלו את היכולת להציע מתווכים מהאזור שבו הם עובדים.

על סיכוי כבוי כי אתה משוחח עם קצין מראש, לוודא שזה מישהו העלה הצעה בעצם עם לקנות במזומן תחילה אמון מעשים והלוואות הביתה ולא יציע שוב, השני לשים מלאי במעשים, או בחזרה ארגונים. מאז האחרון לא לנהל מתווכים כל הזמן, הם לא יודעים מי לרשום.

אתה יכול פשוט לבצע שיחות טלפון לנחות מקומות עבודה ולחקור. ע"פ אורבן נדל"ן בקשה כי ראשי לרשום מישהו או לשאול המתווך מי הוא / היא תציע ממשרד אחר. זה יהיה קצת מפוקפק לאור העובדה כי המתווך אתה שואל יהיה "מתן ללא הפסקה" עמלה, אבל תגלו מי הם רואים כמתחרה.

עוד אפשרות מנוגדת למציאת המתווך היא האינטרנט. חפש מתווכים המקדמים את עצמם, לא רכוש. בדרך זו יש לך מחשבה די חכם אתה מקבל מומחה "הקונה" ולא מפעיל שולח. מקווה לבדוק אם אתר האינטרנט שלהם מציע לך משהו בשיטה עבור נתונים או מינהלים שונים ולא רק לחשוף לך שהם "מספר אחת". אתה צריך מישהו בעל ערך משמעותי כדי לדבר איתך, לא מישהו הוא טעון עם "נשיפה".

מדבר טוב המתווך

כאשר אתה מדבר עם מתווכים לתעסוקה, אתה צריך שזהותו של מישהו יהיה מודאג לגביך יהיה להתמודד עם האינטרסים שלך. צוות אורבן נדלן טוען כי אתה צריך מישהו המציג למידה מוכנה של בתים נגיש זמין לרכוש ולא צריך לחזור אליך אחרי שהם "לפקוח עין על המחשב." מידע זה מוכן מראה שהם באמת היו מחוץ לבדיקת בתים ולא פשוט לשבת מסביב לשבת בשקט עבור הטלפון לצלצל.

אתה גם צריך מישהו מספיק חדה כדי לבצע בירורים מדי, כולל הנתונים הכספיים שלך חובה. על ידי הצבת פניות אלה, המתווך נהדר תהיה היכולת להחליט את הערך הטוב ביותר האפשרי להאריך אתה צריך להיות מסתכל פנימה על ידי מקבל קצת מידע על המשפחה שלך, מפעיל תהיה היכולת לדעת אם מה שאתה צריך בבית הוא משהו נגיש הערך שלך לרוץ. אתה צריך המתווך אשר מספיק מרשים לדבר ישירות איתך במקום לחשוף ללא הרף לך מה שאתה צריך לשמוע.

בשלב שבו המתווך מבקש להיפגש איתך

בסופו של דבר, כל מומחה נסבל יהיה אמין לבקש הסדר להיפגש איתך, כמו גם. זה פשוט נורמלי, שכן הם רוכשים את חייהם על ידי בונוסים. לפי דוד זהבי מאורבן נדל"ן בכל מקרה, מתווכים צפויים גם ללכת על המומחה שלך, משלמים מיוחדים על האינטרסים שלך לפני שלהם. אתה צריך המתווך שחושב כי חובה חשוב. אם מישהו נראה יותר מדי דומה רק עסקים, בשלב זה אולי אתה צריך להיראות קצת יותר.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.