אורבן נדל"ן – שיפור משמעותי בתחום החינוך בעיר הרצליה תורם רבות לנדלן

בחורה עם מחשב נייד

על פי אורבן נדל"ן תחום הנדלן מושפע רבות מרמת החינוך בעיר שבו נמצא הנכס. בהרצליה בשנים האחרונות משקיעים הון תועפות בכדי לשפר את מערכת החינוך. כיום, הרצליה מדורגת כאחת ממערכות החינוך הטובות ביותר בישראל. בשנת 2013 הרצליה הייתה העיר השניה באחוז הזכאים לתעודות בגרות מכל ערי ישראל. כמו כן, הרצליה דורגה לאחרונה במקום הרביעי באחוז הסטודנטים אשר זכאים לתעודת תואר ראשון.

כמו כן, בעיר הוקם פרויקט מקומי-גלובלי – "המרכז הבינתחומי" אשר נחשב כיום לאחד מהמוסדות הטובים בישראל להשכלה גבוהה. על פי קבוצת אורבן נדלן מוסד זה בעל שם עולמי וסטודנטים מכל העולם באים לכאן בשביל ללמוד בו.

אורבן נדלן ממשיכה ומסבירה כי ניתן לומר כי רמת החינוך הגבוהה של העיר מושכת משפחות צעירות וסטודנטים רבים אשר מעלים את הביקוש לדירות לקנייה או להשכרה ובכך מעלים את מחירי הדירות בעיר.

אורבן נדלן פרויקט בהרצליה
אורבן נדלן פרויקט בהרצליה
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.