אורבן נדלן : שינוים מטעם הממשלה יסייעו?

בחורה עם מחשב נייד

אורבן נדל"ן מעוניינת לשאול שאלה מעניינת ברשותכם: האם הממשלה תוכל לבצע שינויים נוספים הלוואה לפני גל עיקול הבא?

את 7500000000000 $ תוכלו להרשות לשינוי תוכנית (HAMP), ביצוע של אובמה הארגון, תכנן להפיל את מתוזמן של תשלומים קבועים של בעלי משכנתא נאבקים תוך התחשבות המטרה הסופית כדי לחסוך את האומה מן שיעורי נטישה עצום יותר. באופן טרגי, ההסכם עד כה הוא כי הוא לא היה מוצלח להחריד; רק 110,000 בעלי משכנתא ראו שינויים המשפט שלהם נמשך, כלומר רוב חברי התוכנית נמצאים עדיין בסכנה של חזרה מחדל.

כיום מיליוני נישולים נוספים מוערכים לשנת 2010 כמו סוגים ספציפיים של שיעורי מראש יוצא דופן מוכנים לאפס עבור השנה הנוכחית. HAMP נועד בתחילה לחסוך כמה מיליוני בעלי הנכס לאבד את בתיהם, אך עד כה יש רק 902,620 לווים התגייס לתוכנית המשפט.

במאמץ להישאר מול הגל, משרד האוצר דיווחו על כמה מחלוקות חדשות כמו מאוחר כי צריך לבנות את כמות ההתאמות המשפט להיות שונה במשך כל הזמן השתנה אשראי. אז כדי להתחיל את שינוי האשראי עכשיו, לווים צריך קודם לתת שני לשלם בדלי, מסגרת יישום המציג עדות לקשיים תקציביים, ואת הצורה המאפשרת את ההלוואה הביתה סוחרים גישה טפסים הממשלה מחזיקי המשכנתא.

זה צריך להאיץ את ההליך באופן יסודי כמו בעבר שירותי אשראי יש לעתים קרובות מותר שינויים הניסוי רק לאור רמות שכר לידי ביטוי, ללא תיעוד. בשלב זה, כשזה מגיע הזמן לשנות את תקופת המשפט על התאמה מתמדת, הוא מעמיד בצד את כמות מופרזת של הזדמנות לחשוף את החומר המודפס האמיתי לבדוק את זה. מה עוד, מדי פעם מתברר הלווים אינם מתאימים לשינוי מתמיד בטענה כי שכר אמיתי שלהם תואם מה הם אמרו שהם מרוויחים.

"היו שם כמה קרבות עם תיעוד?", אמר דוד זהבי הבעלים של חברת אורבן נדל"ן במסגרת שיחת טלפון עם אנשי טורים. "האם זה מדויק לומר שאנחנו משיגים את השיעורים האלה?"

הוא כלל , "אנחנו צריכים את זה כדי להיות על הקלה בתשלומים, לא קשור עם דוחפים ברחבי מסביב."

כעת יש להגיש את כל החומר המודפס כדי לנסות ולהיחשב לשינויים של גירסאות נמוכות יותר. במשך זמן מה, כי לווים לבצע את שלושת הפרקים המשפטיים בזמן, הם צריכים להתאים באופן טבעי את הצעת החוק עבור שינוי מתמיד, אשר יהיה לייעל את ההליך באופן אידיאלי להגדיל את שיעור ההישגים של התוכנית.

"זה תנאי מוקדם חזק יותר של תיעוד ישיר יהפכו אותו פחות תובעני ומהיר יותר לשנות את השינויים במשפט כדי התאמות מתמיד ולהעצים סוחרי לנצל את הנכסים שלהם בצורה מספקת יותר", כפי שצוין על ידי אורבן נדלן.

זה מסקרן לציין, אומר עוזר שר האוצר הרב אליסון, כי לאחרונה הנושא עם התוכנית עברה מ פשוט מקבל בנקים ובעלי רכוש כדי לקחת עניין עכשיו מנסה להשיג זיכויים המשפט נמשך. המספרים מדגימים שהוא צודק. מידע מדצמבר מראה כי לווים להיות מאושרים לשינויים הניסוי בשיעור גבוה משמעותית. אולי הבנקים מרגישים יותר מועיל כפי שהם רואים את גל הבא של נישולים היורדים צינור.

כללי התיעוד החדשים ייכנסו לתוקף ב -1 ביוני.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.