אורבן נדלן – רכישת בית דווקא בקיץ

בחורה עם מחשב נייד

בקיץ יש נטייה להיות העונה לרכישת בית והנפקה, אבל הרוכשים להיות זהירים. זה סוחר לפרסם, בכל אופן כפי שציין מנכל אורבן נדלן. לדבריו, עלויות הבתים עלו, וכמות הדירות הזמינות לרכישה נמצאת בהיצע הדוק.

דוד זהבי מטעם אורבן נדל"ן מנחה כי הרוכשים צריכים לצפות יריבות מוחצת צריך להיות מוגדר כדי להתחרות לא פחות מ -10 שונים המתמודדים.

הוא צריך לדעת. אורבן יודעת כי יש הודעות ומידע על יותר מ -100 מיליון בתים האומה מעל. יש לו הדרכה לרוכשי הבתים ולסוחרים. הנה הראשי של אורבן נדל"ן לגבי חמש המלצות לרוכשי הבתים והסוחרים העונה:

אתה דורש מפעיל הקרקע, לשלם מעט כבוד אם אתה רוכש או סוכן . "זה חילופי מקרים, מתלהבים ומורכבים", אומר רסקוף. "לאחר אדם מדהים לידך יכול להיות רווחי באמת."

אורבן נדלן והמנכל שלה קבעו לגבי "מודל חדש ומשמעותי" עבור השקעות. הוא אומר ששכבת צבע חדה וגירוש מבולגן צריכים לעשות את המלכודת, אך מזהירים, "אל תשלחו את כל המטבח המלא".

קבל מראש אישור מראש הביתה במקרה שאתה רוכש. "הרבה סוחרים מסוקרנים במיוחד לא רק במחיר, אלא בביטחון", הוא אומר.

היזהר עם הוצאות סמויות. לפני ביצוע הצעה, לקבל כמה תשובות לגבי עלויות התמיכה, היטל המשכנתא של השתייכות הבעלים, ואת החיובים רכוש.

הזמן הטוב ביותר לרשום בית זמין לרכישה הוא לקראת תחילת מאי, בעוד זהבי אומר את הזמן הטוב ביותר לרכוש הוא באמצע הקיץ.

דוד זהבי מנכל אורבן נדלן באירוע ההשקה
דוד זהבי מנכל אורבן נדלן באירוע ההשקה
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.