אורבן נדלן : קצת על תחום השכירות

פרויקט של אורבן נדלן
פרויקט של אורבן נדלן

צוות האינטרנט של אורבן נדלן מביא מידע חשוב בנוגע לשכירות כמו הצבת משאבים לקרקעות להשכרה דומה למחשבה מדהימה על הנייר. אתה פשוט לרכוש מקום בשטח הגון, לגלות תושבים ולתת את הסחר להמריא. עם זאת, יש כמה בעיות שאתה צריך לשקול לפני רכישת נכס לשים "להשכרה" פרסומת בעיתון היומי. כאן אנו נותנים סיכום של היתרונות והחסרונות של בעלות על נכס להשקעה ולתת לך כמה טיפים על הדרך הטובה ביותר להפוך תועלת כמו בעל הקרקע.

אורבן נדלן
אורבן נדלן

נקודות עניין של השכרת נדל"ן

אנשים רבים אשר מרגישים מביכים לשים משאבים לתוך מכשירים הקשורים כסף אין לי ספקות לגבי הצבת משאבים לתוך הקרקע, שכן הוא משאב משמעותי. אורבן מסבירה כי זהו הכשרון הנפשי, כמו מלאי נורא נכס להשקעה נורא מתאימים באופן דומה להפסיד מזומנים, מה שמניע אותך להציע עבור מזל רע. כל הדברים, הנה נקודות המוקד המופיעות על הנייר:

הכנסה שוטפת -לפי חברת אורבן נדל"ן זה מרמז על החכירה במזומן כי הוא נותר סיים לאחר ההלוואה הביתה ועלויות נלוות שולמו. התשלום הנוכחי הוא באופן בסיסי חודש עד חודש הכסף שאתה לא צריך לעבוד עבור – הנכס שלך מייצרת את זה בשבילך.

הכרת תודה – זוהי הרחבת ההערכה כי נכסים על פי רוב המפגש לאורך זמן. תודה היא לא מובטחת. דוד זהבי מאורבן נדל"ן הישראלית בכל מקרה, במקרה שאתה תובע נכס בשטח יציב (קהילות עירוניות), הנכס יהיה כנראה עלייה בהערכה לאורך השנים. ואכן, גם נכסים באזורים מאוכלסים פחות ופחות אטרקטיביים עשויים להודות בשל נפיחות כללית.

שימוש – נכסים מניבים ניתן לרכוש עם נכסים שנרכשו. זה אומר שאתה יכול לקנות נכס להשקעה על ידי הנחת רק שיעור הערכה מצטברת. בעיקרון, אתה יכול לשלוט על הנכס כולו ואת הערך שהיא מחזיקה תוך רק לשלם סכום קטן של העלות המצרפית שלה. בנוסף, הנכס שאתה קונה מאבטח את החובה במקום את המשאבים השונים שלך. אתה עלול לאבד את הנדל"ן להשקעה, אבל אתה לא צריך לאבד את הבית שלך.

יתרונות חובה – דמי השכירות שלך עשויים להיות פטורים ממס על הסיכון כי אתה לא מקבל הכנסה נטו לאחר עלויות מנוכות. משמעות הדבר היא כי ההלוואה הביתה שלך להיות משולם למטה ואתה טוען כמות גדולה יותר של הערכה מצטברת של הנכס (במקום פשוט לשלוט בו), אבל אתה לא משלם על המזומנים כי הוא עושה את זה בשבילך. כמו כן, אתה יכול גם לגרור את המזומן פטורה ממס על ידי  האשראי שלך אם הנכס מכיר את עלויות ההלוואה נפלו. לסיכום, ייתכן שיש לך את היכולת להימנע מתשלום הוצאות על ההצעה של נכס להשקעה על סיכויי כי אתה מציע אותו במזומן בנכס אחר (קרא המסחר החליפין או פטורים ממס).

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.