אורבן נדל"ן : קצת על חתימות

בחורה עם מחשב נייד

מהי חובת החתימה?

חובת החתימה היא הוצאה הכרוכה ברכישות ספציפיות, כולל קרקע.

"כמו כן, מחויבות הבולים יכולה להיות כפויה על זיכויים ביתיים, הגנה מסויימת וברכות.החליפה מחויבת, כאשר הסכום נובע מהבולטת בהערכת השוק של הנכס או בעלות המשולמת, כולל GST, יקר יותר רכוש, שיעור החובה גבוה בול שיש לשלם ", דוד זהבי מנכ"ל חברת אורבן נדלן אומר.

מי משלם חובת בולים?

עבור ספקולנטים חדשים או אלה לרכוש מהארץ, חובה חותמת יכול "להחליק מתחת לרדאר" ולהפוך לתדהמה איומה כאשר הזדמנות לשלם מגיע.

"אם אתה שוקל להיכנס לנכס הראווה של הנכס, זכור לזכור את החובה הבולטת של התוכנית הפיננסית שלך.אם אתה מבין כמה צריך להיות משולם על ידי מאוזנת, אתה יכול לחסוך לעצמך מידה ניכרת של דאגה הארוכה ".

אורבן נדלן
אורבן נדלן

בנקודה שבה אתה צריך לשלם חובת בולים?

בקרקע, חובת הבול משולם על ידי הרוכש ויש לשלמו תוך 30 יום מהסדר הנכס.

מהו הכסף המשמש עבור?

מחויבות הבולים היא לשים על הכלכלה על ידי המדינה וממשלות תחום אשר לאסוף אותו.

"הכנסה זו נכללת כל תוכניות הממשלה הממשלה ההוצאות, אשר בדרך כלל לשלב תחומים, למשל, רווחה, תחבורה ורחובות, המשטרה, הון ומשבר משבר", הוא אומר.

מה הסכום הרוכשים להוציא על החותמת בול?

חובת הבולים נבחרה על ידי המדינה וממשלות תחום מסוים, במקום הממשלה הפדרלית, כך שיעורי שונים.

"לעבוד את הסכום שאתה צריך לשלם יכול בסופו של דבר לעזור בגלל מתודולוגיות מגוונות על ידי כל מדינה," אומר זהבי, מטעם אורבן נדלן.

רוב המדינה וממשלות האזור יש רוב מספר מקוון.

ישנם כמה ויתורים זמן עבור הרוכשים בפעם הראשונה ושיעורי תנודתיות עבור אלה רכישת קרקעות.

לחשב את שיעור ניצול ע"י  חותמת מספר cruncher.

האם יש יוצאים מן הכלל?

בעוד שחרגות מחובת הבולים נגישה בתנאים יוצאי דופן, כולל פטירתו של בעל הנכס או תושב משותף, קיימות נסיבות שונות אשר אינן מחייבות תשלום התחייבות בולים, אומר ווקר.

"למשל, חילופי הבעלות למלווה, וגם שינוי בתושבות, אינם דורשים תשלום התחייבות, כמו גם ויתורים שונים החלים, שיכולים להפחית באופן דרסטי את מידת החובה לשלם בולים", הוא אומר.

רוכשים קונים מגורים כי הם מתכוונים לערב את הבית או לקנות נכס צפוי להיות הבית הראשון שלהם, עשוי להיות זכאי לוויתורים. לדוגמה, ניו סאות 'ויילס מציעה חותמת ויתורים חובה עבור לראשונה רוכשי על בתים חדשים; הרחקה מלאה לבית מוערך עד 550,000 $ ו שיעורי מחיר עבור בתים חדשים מוערך בין $ 550,000 ו 650,000 $.

ע"פ אורבן נדלן בויקטוריה, מ 1 יולי 2017 רוכשי הבית הראשון שקונים אחר או להקים בית בשווי של עד 600,000 $ לא ישלם חובה בולים אורך הם מאכלסים את הנכס לא פחות מ 12 חודשים.

יהיו גם הנחות החובה חתימה המוצע על סולם הזזה עבור לראשונה רוכשים שקונים נכס בין $ 600,000 – $ 750,000.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.