אורבן נדל"ן : עסקאות נדלן קצרות

בחורה עם מחשב נייד

מכירות קצר להרוויח גרירה עם בנקים וקונים

ככל ששוק הלינות בארה"ב מתנהל עם ההליך הארוך של תיקונים, הבנקים מתחילים להיראות בצורה חיובית יותר על עסקאות קצרות, כפי שצוין על ידי אורבן נדלן.

עד כאן, עסקאות קצרות – כאשר הבנקים לאפשר לבעלי הנכס להציע בתים קצר מה הם חייבים על ההלוואה הביתה – לא היו נפוצים עם המלווים בריבית, מי היה רוצה להתאושש יותר מזומנים מעסקות נישול. עם זאת, כפי ניכויים לשמור על מגיפה בשוק, ייתכן שיש יותר כוח מניע פשוט לזנוח אותם נכסים לפני שהם נעים לקראת הפיכתו של הבנק.

במהלך הרבעון האחרון של שנת 2011 נרשמה עלייה של 15% לעומת התקופה המקבילה ב -2010 ל -88,303 דירות, וזאת על אף ירידה של 5% לעומת הרבעון הקודם. עסקאות נטישה מוקדמת היוו 10% מסך כל העסקאות ברבעון האחרון ו -9% מכל אחת מעסקאות 2011.

"אנחנו המשכנו לעקוב אחר מהלך לקראת עסקות לפני נישול, או עסקאות קצרות, ורחוק מהעסקאות הריאליות ברבעון האחרון", אמר  מנכל אורבן נדלן בהצהרה רשמית. "עסקות נטישה מוקדמת התרחבו ב -15% מתחילת השנה, בעוד שעסקאות REO פחתו ב -12%, טרום נישול טפל בעסקאות REO בכמה שווקים, כולל לוס אנג'לס, מיאמי ופיניקס, שבהן עסקות REO גברו לפני נטישה עוסק בשנה הבאה.הדפוס הזה יופיע ככל הנראה בפרסומי שכונה נוספים ב -2012, כאשר הבנקים תופסים עסקאות קצרות כאלטרנטיבה מעולה עבור חלק ניכר מהתקדמותם הבלתי מתפקדת ".

אלה עסקה קצרה במרווחים נאספו בכמה מדינות. מישיגן ראתה את הקפיצה הגדולה ביותר ב-נטישה מראש עוסקת עם הרחבת 103 אחוזים מהרבעון האחרון של 2010. גאורגיה, לפני נישולים עסקאות קפץ 59 אחוזים, אריזונה, גדל 48 אחוזים, וושינגטון, עלה 36 אחוזים ונבאדה ראה כזה חילופי המטבעות עלו ב -29%. מדינות שונות שראו יותר מ -20% במרווחים היו אורגון, אילינוי, אוהיו, קליפורניה וטקסס.

ואכן, גם כמו הלוואות הלוואה לאשר את הבעלות על בעלי הנכס להציע נכסים אלה במספרים בולטים יותר, זה עדיין דורש השקעה ארוכה כדי לקבל אותם דרך ההליך כולו. ברבע האחרון, עסקות שלפני הנישואין לקחו נורמלי של 208 ימים להציע מן השלבים העיקריים של נטישה. בהתחשב בעובדה כי זה ברבעון השלישי, 318 ימים, זה מעלה ביסודו מן ההצעה הרגילה של 237 ימים מהרבעון האחרון של 2010.

העלות הרגילה לעסקאות קצרות ירדה גם היא, לצד עלויות הבתים על השוק. במהלך הרבעון האחרון, נטישה מוקדמת הניבה מחיר מדבקות רגיל של 184,221 דולר, ירידה של 3% לעומת הרבעון הקודם וירידה של 11% לעומת השנה הקודמת. החזרים לרוכשים נשארים מתוקים עם זאת, כמו עלויות נטישה מראש מצא את הערך האמצעי של 21 אחוזים מתחת לעלויות הרגילות עבור עסקאות קונבנציונאלי לא כולל נישול.

זה בהחלט מניב היטב כי הבנקים היו מיזם אישור של עסקאות אלה קצר, כפי שהם להתעמת עם חנויות ראוי לציון יותר של נישולים לאחר, סימון, עבירה עצר את צינורות.

"הצעות של נישולים ברבעון האחרון המשיכו להיות מנוחים על ידי שאלות המכילות נטישה לגיטימית חומר מודפס ומערכות", כולל זהבי המנכל של אורבן נדלן. "כל הדברים שווים, נישולים מייצגים כמעט כל אחד בכל ארבע עסקאות בין הרבעון לבין השנה כולה, ואנו מקווים לראות את נטישת העסקאות הקשורות בשנת 2012".

עם כל אחד מאותם נכסים בעייתיים לנהל, עסקאות קצרים יהיה כביש בולט יותר לקבל אלה התקדמו התקדמו הספרים.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.