אורבן נדל"ן על נושאי המים בנכס

בחורה עם מחשב נייד

השיטה היעילה ביותר לקנות את החלום שלך

ללא סיוט!

נושאים במים

אספקת מים

דוד זהבי הבעלים והמנכל של חברת אורבן נדלן מציג כי בקושי כל רכוש האומה להציע את הנוחות של להיות נחרד לאספקת מים (מתועל, מטופל) אספקת. לאורך השורות הללו, סביר להניח שאתה חושב על נכסים המסתמכים על היטב כדי לספק מי שתייה.

אנחנו לזלזל במים להתענג על רוב חלקי האומה, אבל אתה לא יכול באופן טבעי לצפות כי כל הנכסים יהיה אספקת משביע רצון של מים טובים. כאשר יש לך באר, אתה חייב להיות מודאג לגבי כמות והן על אופי המים מספקת את הציוד. שניהם יכולים להיות ניסו לפני שאתה רוכש את הנכס.

כדי לבדוק את התשואה, או כמות המים מספקת היטב, אתה יכול לשחק את הבדיקה לשחרר היטב. זה בעצם מבחן שבו מומחה משאבות מים מן הבאר במשך פרק זמן קבוע מראש, בדרך כלל שלוש עד ארבע שעות. בדיקה זו צריכה להיות אפשרית עם הנוכחי הנוכחי בבאר, או עם משאבה קומפקטית שנתן המומחה. אורבן נדלן טוענת כי רוב המומחים ממליצים לנצל משאבת גבול גבוהה שיכולה לכוון כמויות בולטות יותר של מים מאשר מספק גם כדי לקבל לעיין מקורי של גלונים בכל רגע של שחרור טוב. לדוגמה, על הסיכוי כי יש לך חמש עשרה גלון עבור כל רגע טוב לנצל 10 גלון עבור כל משאבה רגע למבחן, אתה לעולם לא תדע את הגבול האמיתי של הבאר שלך.

איכות המים

טבעו של המים יוצר גם הוא חיוני כמו כמות. אתה יכול לעשות שתי בדיקות נפרדות לעשות כדי להחליט על אופי המים כי מספק היטב.

לפי חברת אורבן נדל"ן הראשון הוא בדיקת עמידות כדי לאשר כי המים הוא בסדר לשימוש אנושי. המניע העיקרי מאחורי בדיקה זו הוא לבדוק כי הבאר אינו מכיל זיהום, וכי המים הוא בסדר לשימוש אנושי. מומחים הלוואה רבים דורשים כגון מבחן לפני שהם ההלוואה על רכוש האומה.

המבחן השני הוא חקירה מינרלית, אשר נותן נתונים על העיתונות, גופרית, מאכל, קשיות, ותכונות שונות של המים. זה נורמלי לגלות מים טוב כי הוא גבוה מאכל, למשל. מצב זה יכול לגרום נזק אינסטלציה נחושת, אולם ניתן לטפל על ידי הצגת ערוץ הרג במסגרת המים. מים קשים הם גם סוגיה טיפוסית, וניתן לתקן אותה עם הקמת מזגן מים.

נבירה משלך טוב

במקרה שאתה חושב על לקנות נכס ללא אספקת מים הפגינו, יהיה לך כמה החלטות מטרידות לעשות. אתה יכול פשוט קדימה לקחת סיכון, בטוחים כי תוכל לגלות מים נהדר כאשר אתה חודר היטב לאחר גמר לקנות שלך.

או, לעומת זאת, אתה יכול לחדור היטב לפני סיום הרכישה של הנכס. מספר רב של קונים רכוש המדינה לעשות את הקניות שלהם מציע תלוי משעמם היטב בטוב טעם, עם גלונים נאות בכל רגע ואופי של מים ברור ציין בהסכם. על הסיכוי כי אתה בוחר את המערכת הזאת, מתכננים לשרוף דרך 20 $ או יותר לכל רגל עבור הוצאות חודר בחלקים רבים של המדינה, ללא שום ביטחון כי המים יימצאו.

הוצאות אלה הם שנויים במחלוקת בין הרוכש לבין סוחר, ולכן מתכוונים לעשות קצת סחר חליפין קשה.

לאחר מכן משעמם עוד טוב, אתה צריך לקבל כפולות של דו"ח של מצוינות. ארכיון זה ידגים את סוגי הקרקעות שחוו בזמן המשעמם, את העומק של הבאר, את העומק שבו נראו המים לראשונה, את הגלונים בכל רגע של מים שנמסרו על ידי הבאר, ואת נקודות העניין השונות.

אתה צריך להבין כי גלונים כל רגע ציין על הדו"ח לא יכול להיות סימן מדויק של כמות המים האמיתית שלך גם יכול ליצור. יש כמה מטרות מאחורי זה, כולל הדרך כי רוב הקודחים היטב לבדוק את שחרור טוב על ידי נושבת אוויר דחוס לתוך היטב כדי לקבוע את מידת המים נגיש. זה נורמלי בפועל יכול להביא מעוות או מדומיין. זו הסיבה שבדיקת שחרור היטב מבוצעת על פני זמן של כמה שעות יהיה על פי רוב לתת סימן מעולה של התשואה של הבאר שלך.

אתה גם צריך להבין כי העלות של משעמם את הבאר הוא לא לסיים את זה. למרות הכל תצטרך להציג המשאבה ואת מסגרת משקל להעביר את המים מן הבאר אל הבית. זה יכול ללא הרבה למתוח עלות כמה אלפי דולרים, מותנה על חוסר התאמה של המסגרת אתה בוחר.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.