אורבן נדל"ן על הוספת חדר לנכס לאחר תמ"א 38

בחורה עם מחשב נייד

בחברת אורבן נדל"ן מסבירים כי כאשר תבצעו תמ"א 38 בבניין שלכם תזכו להוספת חדר לנס שלכם.

אורבן נדלן - תמא 38
אורבן נדלן – תמא 38

הוספת החדר לאחר פרויקט תמ"א הוא דבר משמעותי במיוחד, אשר יעלה את ערך הדירה בעשרות אחוזים. לעיתים ערך הדירה עולה בכ-60%.

תחשבו על זה כך – אם יש לכם דירת 2 חדרים שמתאימה לזוג או לזוג צעיר עם תינוק, תוכלו לזכות לדירת 3 חדרים שהופכת את מרחב האפשרויות שלכם למכור אותה למשפחה צעירה עם 2 ילדים..וכמובן ערך הדירה עולה כי הוספתם עוד חדר. כמו כן, דירת 4 חדרים תגדל לדירת 5 חדרים. עוד חדר שווה עוד מקום, עוד מקום שווה עבורכם כסף!

על פי אורבן נדל"ן כל דייר יזכה בהתאם לתכנית תמ"א 38 לחדר אשר הינו ממ"ד אשר יעניק בזמני מלחמה (שלא נדע) הגנה מפני טילים.

תוספת של ממ"מ מסוג זה יכולה להעלות לכם את הערך של הדירה כולה ב-20 אחוזים, וכן, יש שמאים שאף מוסיפים עוד 7 אחוז לערך הדירה רק בגלל העובדה שקיימת בדירה ממ"ד. משמע, ייתכן רק בגלל שהוספתם עוד חדר ממ"ד, ערך הדירה כולה שלכם יעלה ב27 אחוזים! והרווח כולו שלכם, כך טוענים בצוות אורבן נדלן!

דוד זהבי - אורבן נדלן
דוד זהבי – אורבן נדלן
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.