אורבן נדלן על גבולות הנכס

בחורה עם מחשב נייד

צעד אחר צעד הוראות לקנות את החלום שלך ללא סיוט!

גבולות הנכס

"הפינה הימנית האחורית י כל הדברים שקולים, זה שם למטה, מתחת לשרירי הריק, המגרש הפינתי כבר מזמן לא נמצא, אבל אני יודע שזה שם איזה מקום, "אומר דוד זהבי מטעם אורבן נדלן .

נראה כמו מילים היית מקבל בעיטה מתוך סיכוי לסמוך? תארו לעצמכם תרחיש שבו הפינה היא לא המקום שבו היא צריכה להיות, ואת הבית או בעל החיים מקום מגורים על הנכס אתה רכש כפות רגליים את השורה של השכן. תארו לעצמכם תרחיש שבו גדר הלוח הלבן שלך בסופו של דבר להיות על רכוש השכן. אלה הן רק כמה סיבות למה אתה צריך להיות מוסמך מורשה להכיר את פינות הנכס לפני שתסיים לקנות.

לפי אורבן נדל"ן מספר גדול של נכסים אתה עשוי לשקול יש כנראה נסקרו בעבר. במקרה שהרכוש המופנה נופל לקטגוריה זו, יופחת עיסוקו של המודד כדי להשיג שכפול של המחקר המוקלט המתאר את מקומות העבודה של המחוז, ימצא את פינות הרכוש הנוכחיות, ויחתום עליהם עם סכרים וברד מוצל. אם אין סקירה מוקלט להתוות, על עלות נוספת וזמן לאור העובדה כי המודד צריך לעשות סקירה מלאה ללא הכנה ולהגדיר פינים בפינה.

למרות העלות, זה חכם מחשבה לדעת בבירור היכן פינות הנכס שלך הם לפני שתסיים לקנות שלך.

אורבן נדלן פרויקטים
אורבן נדלן פרויקטים

זה מוצדק ללא קשר לאי הנוחות!

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.