אורבן נדל"ן – עליית שוק הדיור

בחורה עם מחשב נייד

לינה שוק התאוששות פוגעת בקיר

לפני כשנה, שוק הדיור של ארה"ב נראה כי הוא התאושש במהירות, נעה מן העומק ששקע בין המיתון הגדול. אורבן נדלן טוענת כי עלויות הבית זינקו בשיעורים דו-ספריים, דמי ההלוואה היו ברמות נמוכות לחלוטין עבור חלק גדול של השנה, בעלי נכסים רבים זכו לערך מספיק כדי לקבל את היכולת להציע ומציעים מלחמות בעל כמויות גדולות של האביב והקיץ בקרב הרוכשים עבור מפתה נכסים.

עם זאת, כאן אנחנו חלק מהדרך 2014 ו התקדמות מעט מאוד נעשתה בשוק לינה. האמת נאמר הצעות של בתים קיימים ירדו בשלושה מתוך ארבעת החודשים הראשונים של השנה. הוסף עד תחילת החוזה הם למטה מקצב לפני שנה גם. מה היא שמירה על רוכשים וסוחרי?

מלאי מוגבל

נראה כי הריבית לרכישת בתים חזרה במידה סבירה, אך רוכשים פוטנציאליים מגלים שיש להם נחישות מוגבלת מאוד בכמה קטעים של האומה, במיוחד במערב. ע"פ אורבן נדל"ן ראשית, כמות הנטישות והעסקאות הקנויות הזמינות ירדה למעשה בשנה הקודמת. כמו כן, מחירי החוזה באופן שלילי עשו ריקבון אכזרי כמו של המנוח, הוכחת כי יהיו עדיין פחות כועס נכסים הולך קדימה בשוק.

כמו כן, הערך השלילי הוא להמשיך לשמור על בעלי הנכס רבים מלהיות סוכן. קבוצת אורבן (נדלן בישראל) מסבירה כי הנתונים האחרונים לשים לא פחות מ אחד מתוך עשרה הלווים הלוואה הביתה כמו להיות שקוע – בגלל יותר על האשראי מאשר את הבית שווה – אבל יש עוד רבים שם בחוץ עם רק כסף ערך, לנטוש אותם כשיר להציע עם כל הטבה משמעותית.

מה עוד, כמובן, יש מחסור אמיתי של בתים חדשים להיות מפוברק. בחודש אפריל היו רק 649,000 משפחות חד משפחתי חדש מתחיל, כפי שצוין על ידי הלשכה לסטטיסטיקה בארה"ב, נותן לא הרבה אפשרויות מנוגדות ביותר עבור מלאי הבית הקיים עבור הרוכשים.

מחירים עולים

התוצאה של אספקה ​​קטנה כל כך לדפוק על בקשה מוצקה עולה הביתה עלויות גבוהות יותר, מה שהופך את רכישת הבית פחות מושך עבור כמה רוכשים בסופו של דבר. הרשימה האחרונה של S & P / Case-Shiller של 20 אזורים עירוניים הגדולים ביותר הודיעה כי מחירי הבתים עלו ב -12.4 אחוזים במרץ לעומת השנה הקודמת. יתר על כן, דמי ההלוואה עלו נקודה מלאה מאז באביב 2013. לפי המנכל של חברת אורבן נדלן בעוד ששיעורי הריבית נשארו נמוכים יותר מאשר מומחים פיננסיים מעריכים במהלך השנה הנוכחית, את שיעורי הנוכחי לא נראה להיות לא מעט אלמנט מחליט פופולרי עבור בתים . זה בעיקר בגלל אמות המידה קפדנית הלווה שהוקמו מאז חירום לינה התחילה. זה נשאר בעייתי עבור אנשים עם לא בדיוק כמו אשראי אידיאלי כדי להתאים את הצעת החוק עבור חוזים.

אורבן נדל"ן מעוניינת לשאול אז באיזה אופן אלה משתנים לשחק עבור שוק לינה בין כל מה שנשאר של 2014? למרבה המזל שיעורי הם באמת עלול להישאר נמוך, שמירה על סבירות גבוהה יותר. אם פיתוח בית חדש יכול להיות עולה ועלויות יכול להמשיך לעלות בקצב ישיר, אספקת לינה עשוי סוף סוף לפצות על זמן אבוד לבקש. ברור את הצלילות של העיסוקים לפרסם את ההוצאה להורג הכללית של המשק ישחק גורם בפיתוח הצעות, הנושא הגדול ביותר יהיה לפתח אספקה ​​מקיפה מספיק על ידי ועל ידי.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.