אורבן נדל"ן – מציאת נכס להשקעה

בחורה עם מחשב נייד

רק הצלחה בנדלן! זוהי הגישה הטובה ביותר לרווח … או כך כמה אנשים טוענים. במבט ראשון, נראה כמו הימור בטוח; ככלל, זה בדרך כלל מיגרנה יותר מאשר זה שווה. הקשיים מתחילים מוקדם, והם לעתים קרובות כוללים זמן ומזומנים.

מבחן 1: מציאת נכס

אורבן נדלן מסבירה כי ספרים שלמים נכתבו על מציאת נכס להשקעה הגון. כל כך הרבה תוכן הוקדש לנקודת המבט על משמעותו הבסיסית. לרכוש את הנכס הלא נכון ואתה לעולם לא רווח. זכור כי רכישת העליון מסדר דורש שיש לך מה שנדרש, זמן, מכשירים וכסף לבצע את התיקונים החשובים. במקרה שאתה לא ממהר, זה עשוי להיות גישה כדי לקבל עסקה על ספקולציות שלך. אם אתה עכשיו יש עבודה כל יום ומשפחה, הזמן הוא במזומן, ועקבית בילה לתקן את ההשכרה הוא רגע לא בילה על רווחי יותר או פעולה נעימה. (כדי לגלות אילו גורמים אתה צריך לשקול בעת סריקה עבור כסף יצירת קרקעות, קרא למעלה 10 תכונות של נכס מניב רווחי).

אורבן נדלן
אורבן נדלן
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.