אורבן נדל"ן – מטרות רכישת דירה

בחורה עם מחשב נייד

בניית מטרות הקרקע שלך.

החלק הראשון והקריטי ביותר של ההליך הוא להחליט על הצרכים הספציפיים שלך. אלה משלבים תכנון לקנות את הבית בתוספת עיתוי על הגשת בקשה לאישור האשראי. הם בדרך כלל לא אותו דבר עבור כל אדם. ככלל החלק החשוב ביותר של ההליך הוא הגדרת המערכת לאבטחת מראש. במפגשים הבסיסיים נקודת השיח תהיה צרכיך ורצונותיך והבנת הציור. לפי אורבן נדלן זה המקום שאתה מדבר איתנו כמומחה הפוטנציאל שלך בניגוד ניגודים שלנו גישה עם קרקע עם אחרים מתווכים ©. העיסוק שלך הוא לגלות מערכת יחסים כי אתה בסדר עם ואחרי זה לעשות את תחושת החובה לגבי העבודה איתם רק.

אורבן נדלן משוחחת על סיכוי כבוי כי אתה מסכם כי אתה רוצה שיהיה לנו לעזור לך לקנות את הבית הבא שלך, אתה הולך לתוך "הסמכה סלקטיבית לרכוש נכס נדל" הבנה על ידי השארת כל החתימות הדרושות. הבנה זו מעניינת את האינטרסים המשותפים שלנו – את הממשלות שאנו נותנים ואת ההאשמות שתשלמו עבור אותם מינהלים. כמו כן אנו מכירים על ידי סימון "חשיפה לגבי קשרי סוכנות נדל"ן" ואת "אישור של סוכנות נדל"ן יחסים" דוחות שמראה שאנחנו משרתים אותך רק כסוכן שלך. הסתייגויות אלה זהים כמעט בטבע לדו"חות שתחתום עם סוכן הרישום על הסיכוי כי יש לך להציע הנוכחי הביתה.

רכיבים קריטיים אחרים המרכיבים את הגדרת המטרה הם פניות להתייחס כמו: איפה היית רוצה לחיות? מה הם הפרמטרים שלך לבית? האם חדר ארבעה בסיסי או יהיה שלושה חדרים לעבוד טוב יותר בשבילך? האם חדר הקומה הבסיסי מניח חלק לסידור שלך ארוך? האם יש גישה כדי לקבל מבקרים לילה להגיע לשירותים ללא צעירים מנמנמת מנומנמת? כמה רחוק היית רוצה להיות עבור הכונן שלך לעבוד? האם שתי קומות או חלק ברמה טובה יותר עבור המשפחה שלך? אילו מחוזות הספר? כמה ענקית חצר?

אלה פניות שונות רבות לעזור להבין מה יהיה לך לרכוש לאחרונה. מה עוד, לא מקווה לקבל את כל התשובות האלה על קצה קצות האצבעות שלך. זהו תהליך פיתוח מתמשך אשר ישתנה ויתפתח ככל שתוצג בפניך נתונים נוספים על הנגישות עבורך.

לעיתים ההחלטות מוגבלות. במקרים מסוימים הם רק מוגבל על ידי היכולת היצירתית שלך. דוד זהבי מטעם אורבן נדלן מסביר שזה חל על אנשים עם שני נכסים ללא גבולות ונכסים מוגבלים מאוד. למרות העובדה כי במזומן יכול להיות חיוני בתהליך הרכישה הביתה, זה לא הנושא הכרחי ביותר. להבין מה הצרכים שלך ואת הצרכים ואת הגדרת דרך להשיג את המטרות האלה היא החלק הקריטי ביותר של ההליך. היו לנו אנשים בתוכנית שלנו במשך כל פרק זמן זה שנתיים כי עבור דלה כמו שבועיים. אז הכל מסתמך על מה הדרישות שלך ומה הצעדים הנכונים כדי להשיג מטרות אלה.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.