אורבן נדל"ן : מדוע המומחה באמת חשוב?

בחורה עם מחשב נייד

מה עושה מומחה שבאמת חשוב?

לפי חברת אורבן נדל"ן מאז המנוח, לראשונה רוכש דירה יכול אנרגיה להשקיע קצת אנרגיה בכדי לספר למפעיל הקרקע מה שהיא או הוא צריכים בבית. הם גם בחנו מימון. מיד לאחר מכן, המפעיל לקח את הלקוח החדש שלה והדגים אותה …

… שני בתים.

אחד היה נהדר.

במקום להציע הצעה מיידית, הלכה הרוכשת הביתה וקראה לה לוויה. למלווה היה אישור קרקעות. הרוכש ואת המומחה השני שלה הציג הצעה על הבית, עוזב את המפעיל העיקרי מתעלם לחלוטין.

כל הדברים, המומחה הראשי לא עבד "קשה מדי".

מה שגרם לי לחשוב מה באמת עושה מומחה ארץ חשוב, בנוסף לדברים אחרים.

הלמידה של המניה היתה קרובה לעדיפות הגבוהה ביותר.

זה נשמע מתיש ולא מחלחל. למדתי, אפילו.

הסיבה שהמומחה הראשי ידע אילו בתים כדי להוכיח את הלקוח הפוטנציאלי שלה היה בטענה כי היא ראתה אותם נכסים. זה משהו ייחודי ייחודי מומחים לעשות את זה שאתה לא חושב על. הם יוצאים ללא אף אחד אחר, עצמאית מכל אדם אחר או עם אופרטורים שונים, ולוקח רכוש רכוש אחרי רכוש לאחר רכוש. אורבן נדל"ן מציינת כי הם מכירים את המודלים הנמצאים היכן, באיזו מידה הם היו זמינים, אילו מהם מפרסמים מומחים שהם משהו שקשה לעבוד איתו, וזה רק קצה הקרחון. הם יודעים מגוון רחב של דברים שאתה לא יודע שהם יודעים.

לא רק זה, המומחה היה לסקור נכסים עבור מה "נראה כמו תמיד" – כך היא מיד ידעו אילו בתים כדי להדגים את מיועד להיות-קונה אנרגטי. היא באה לבתים האלה או הצליחה להציג התאמות עבור אותם בתים – במשך זמן רב.

היא הכירה את המניות שלה.

המלווה לא הכיר את המלאי. משהו אחר, הקונה היה הולך אל בן זוגה כדי להתחיל, לא כן?

דוד זהבי מטעם אורבן נדלן מסביר כי הוא דומה לרוחב המסלולים של חנות תרופות, בלי לדעת איזה סירופ על הדלפק הוא הטוב ביותר לסבל הספציפי שלך. מי אתה מעדיף לשאול? נציג החוקר או המומחה לסמים?

פגישה עם אורבן נדלן
פגישה עם אורבן נדלן

בכל מקרה, אתה עוזב את החנות עם קופסת קרטון טעון עם נוזל עבה.

אז מה אתה באמת משתמש במפעיל הוא למידה – ולא רק מידע של המניה. למידה של ערימות של דברים שאתה לא יודע שאתה לא צריך את הרעיון מעורפל. הם עושים את זה נראה פשוט, אבל זה בגלל שהם צריכים את זה כדי להיראות פשוט. אם מפעילי חשף לך כמה זה היה קשה, אתה תהיה הרבה יותר מודאג לגבי ההוצאות על מספר עצום של דולרים.

כל הדברים נחשב, זה רק לקנות יקר ביותר שאתה אי פעם נבנה בחיים שלך.

ללא שם: יהיה זה כפי שהוא, זה רק בית, נכון?

מה עוד, כולם מבינים כי דבר 1 דבר על דוח טרמיטים יש לתקן את הסגירה הקודמת, אשר לוח זמנים השני דברים לא. וכל אחד מאותם יסודות קטנים אחרים.

במקרה, המומחה הראשי ומפעיל המו"לים שוחחו זה עם זה, לאור העובדה שהיא ציפתה שיציגו הצעה מיידית. אין אלמנטים עדינים, כמובן – פשוט את השם של הלקוח שלה כדי לצפות את ההצעה.

הרוכש הציג הצעה, אולם עם המפעיל הלא נכון. זה הציף את המומחה לפרסום. באותו אופן כמו ארגונים אחרים, מפעילי הקרקע יש קוד המוסר שהם צריכים לציית. בינתיים, מפעילי לא מבינים בדרך כלל מה הלקוחות שלהם עושים. בכל אופן, דמיינו איך הסדרים הולכים, אם הם הולכים בכל מקום על ידי כל קטע של הדמיון. בנוסף, היו בעיות שונות כי יהיה לשים משהו בצד מאמר אחר.

וזה לא בדרך כלל את הנקודה. העובדה היא שאתה חוזה מפעיל לאור הכנה, למידה, רקע, יכולת חשיבה ביקורתית, עמותות, היכולת שלהם לתקשר … ועוד המון דברים חלקלקים.

האתיקה שהבטחתי?

אתה לא מבין מה אין לך מושג.

אורבן נדל"ן טוענת כי זו הסיבה שאתה קונה אנשים אשר יכסה את החללים שאתה חושב על, ובנוסף לאלה שאתה לא. זה המקום שבו אתה מאתר את ההערכה האמיתית של מפעיל הקרקע.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.