אורבן נדל"ן : למי מתאים בית הלוואות?

בחורה עם מחשב נייד

בית ההלוואות אשראי תקנים הם התרופפות, אבל רק עבור עשירים, כך טענה קבוצת אורבן נדל"ן !

הדיווחים האחרונים מראים כי הבנקים החוזים בארה"ב כבר להקל על האשראי שלהם עבור מועמדים מראש – גם בכל מקרה עבור הלקוחות העשירים ביותר, כלומר. עבור הרוכשים בפעם הראשונה ואלה עם כל פגמים אשראי דברים לא קיבל פחות תובעני.

סוג לקוחות בגודל מראש – אלה מקבל חוזים יותר מ המשכנתא טיפוסית טיפוסית של $ 417,000 – יש לראות עקרונות החוזה שפורסמו בשנה הקודמת כמו הבנקים יש להפחית את התנאים המוקדמים בתשלומים זה חלק מפתה של הרוכשים. בנק אוף אמריקה ירד הבסיס שלה בתשלומים הקדמיים עד 15 אחוזים מ -20 אחוזים על אשראי עד 1 מיליון דולר. וולס פארגו עשה גם כן בכל גודל.

ע"פ ממצאי הנתונים של אורבן נדל"ן ההתקדמות הענקית הייתה אחת מהסיווגים המהירים ביותר להתפתחות הלוואות הבית בשנה החולפת, שכן רכישותיה העשירות של המדינה זינקו לשוק הלינה, וכמו שעלויות הבתים ירדו שוב באזורים עירוניים כמו סן פרנסיסקו וניו יורק. דף הבית הלוואה מחזיקי הון יש גם משקיעים כדי לתמוך בבית המשפט עם לווים מראש ענק עם להפיל הביתה ההלוואה עלויות מימון.

לא צריך לומר משהו על מה שנשאר מהשוק? הדירוג הרגיל של FICO עבור יישומים מוכרים מראש הביתה ירד במידה מסוימת – הממשלה נשלטת על ידי בעלי הון אשר כיום רכשו חוזים מן הלווים שיש להם הערכה פיננסית נורמלית של 752, הפחתה מ 758 שנה לאחור. מינהל הדיור הפדראלי ציין גם ירידה במבחן FICO הרגיל הקשורים עם זיכויים שלהם, נופל 686 מ 697.

בעוד שהירידות האלה עשויות להיראות ענקיות במבט ראשון, כאשר הן נלקחות כולן – בין שלושת היסודות הם מבטיחים 80% מהפרסום הביתי – ההערכה הרגילה של FICO היא ב -730, שינוי לא רלוונטי כמעט מהשנה הקודמת וגבוה בהרבה מאשר 700 נורמלי מתוך תקופת הבועה לינה.

כמו FHA ארגנה הוצאות מומחה הלוואה גבוהה יותר בשנה הקודמת, יותר עסקים הלכו פאני ופרדי. כפי שצוין על ידי בדיקה נוספת של המכון העירוני, זו הסיבה להערכת FICO פוחתת הם בעצם לשטוף. "ה- FHA מאבד את הלווים בקצה העליון של טווח ההערכה הפיננסית, ומפחית את הדירוג הרגיל של ה- FICO". "[גופים ממשלתיים של הממשלה"] שומרים על לווים בקצה התחתון של טווח האשראי שלהם, בנוסף לגרור את הניקוד הרגיל שלהם למטה. "

אף אחד לא צריך לראות את הנורמות האשראי להחליק בחזרה למקום שבו היו לפני התרסקות לינה, אך ציפיות בלעדית לא ניתן גם להיות בטוחים לשוק. אורבן נדלן מציגה את הדו"ח הנוכחי של מריל לינץ 'מצא כי 86 אחוז של רוכשי דירות בפעם הראשונה לנצל מימון לקנות את ביתם. הדוק ההלוואה הביתה עקרונות הם ללא ספק אחד הנושאים העיקריים לשמור למטה רבים יהיו בפעם הראשונה רוכשי עכשיו.

דברים עשויים צריך לשנות במוקדם ולא במאוחר אם החוזה הבנקים צריכים לשמור על היקף האשראי הביתה שלהם. לפי אורבן נדלן כמות מחזורי המשכנתא ירדו באופן משמעותי בשנה הקודמת כמו שיעורי יש מתקתק כלפי מעלה. ההוספה לתחילת החוזים מסתמכת על ירידה של 36% ב -2011 ל -1.1 טריליון דולר, כפי שצוין על ידי איגוד בנקאי המשכנתאות, עם חלק גדול מההפחתה בגלל פחות פערים.

"האשראי הוא מרגיע, אבל זה מתחילת השנה בירידה מתחילת השלב," אמר דוד זהבי מנכל אורבן נדלן הוא כלל, "עם נפח [משכנתא] יורד ככל שיש, מומחים הלוואה רבים מקווים לגדול תיבת האשראי שלהם."

תוך התחשבות המטרה סוף כדי לפתות לקוחות רחוק מן המתמודדים, כמה המלווים בריבית עשוי להתחיל להציע ירידה הראשונית בתשלומים הערכה כספית הצרכים גם ללקוחות האשראי שלהם לא עצום.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.