אורבן נדל"ן : חיפוש סוכני נדלן או לבצע עסקה עצמאית?

בחורה עם מחשב נייד

אורבן נדלן כתבו את הפוסט הבא שמדבר על כך שתצטרכו לחפש סוכן נדלן לעסקת הנדל"ן שלכם, או שמא תרצו לעשות זאת בעצמכם..מה עדיף?

הצעד הראשוני שלך צריך להיות לחפש סוכן נדל"ן, לא לחפש רכוש. חנות המתווך כמו שאתה מחפש עורך דין הגון, מנהל חשבונות, תיקן, שיפוצניק, מומחה, יועץ תקציבי, או מומחה אחר.

מאז יש לנו את האינטרנט, יש לך נתונים זמינים יותר מאשר רוכשים מן העבר. לפי אורבן נדל"ן האינטרנט הוא מקום הגון להתחיל. יש ערימות של אינדקסים שמפעילים את המפעילים, בנוסף לאינדקסים באינטרנט. סקרו את היעדים. על סיכויי כי מפעיל יש צרורות של נתונים באתר האינטרנט שלהם נראה כי באמת מודאג לגבי רוכשי דירות וחינוך, זה סביר החלטה מעולה מאשר מישהו שאתר רק דן עד כמה הם גדולים.

הלקוח צריך להיות הריכוז, לא המומחה. בינתיים, המפעילים צריכים לפרסם את עצמם בכוח – או שלא תראה אותם.

על הסיכוי כי מכוניות היו בתים

לדמיין כי כלי רכב נמכרים כמו קרקע, ללא כל חבילות רכב או סוכנויות.  סוכנות אורבן נדל"ן מדברת על כך שמכוניות חדשות ומשומשות נעצרו לאחרונה בעיר. אז במקרה שאתה צריך פורד, אין יותר סוכנויות פורד. לא עוד סוכנויות לקסוס או כל סוג אחר של סוכנויות, או. אם אתה צריך לחפש אוטומטי לבד, אתה פשוט לנסוע ולראות מה אתה יכול לגלות. ובכל זאת, בסוף היום, אתה יכול פשוט לקחת לוטש מבחוץ, לאור העובדה כי אין לך את המפתחות.

יש כמה אנשים שיש להם את המפתחות. יש להם גם מחשב שחושף להם היכן כל אחד מהמכוניות נעצר, מה המודל והשנה שהם, מה אומדן המנוע יש להם, ומה מספר קילומטרים על מד מרחק. הם משלמים עמלה על הצעת האוטו.

כמה מפעילי אלה טעונה פשוט להתרווח וללכת ללטוש על המחשב, יושב צמוד לטלפון לצלצל. אורבן נדלן מציינים כי כמה מהם יוצאים למצוא את המכוניות החדשות, לחקור פיזית את הפנים והחוץ, ולהפוך על מנת להתחיל את הקצב של המנוע. הם עסוקים במציאת המכוניות הטובות ביותר, כך שהלקוחות שלהם מרמזים על הלקוחות העתידיים להם.

למי אתה מעדיף להתקשר?

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.