אורבן נדל"ן : האם לשלם משכנתא על בית מוקדם מהצפוי?

בחורה עם מחשב נייד

קבוצת אורבן נדלן מסבירה בפוסט הבא כי ערך הבניין יכול להיות גישה יוצאת דופן להתעשר עדיין זה לא צריך לבוא על חשבון נזילות שלך או אחר אתה עלול בסופו של דבר בפרק 11 המשפט יום אחד. להבין איך להתמודד עם המשאבים נוזל שלך בתובנה, ללא קשר לאפשרות שזה אומר אומר לא להתחייבות מופחת ירידה כאשר אתה רוצה פשוט לשלם את שלך להתאים מוקדם, הוא חתיכת כסף בנושא פיתוח וניסיון. זה ידוע לעתים קרובות להתמודד עם סיכון הנזילות שלך.

בעלי הנכסים אינם פטור ממציאות זו. זהו מצב חברתי, שכמעט כולם בתוך ארצות הברית רוצים להחזיק בו את ביתו הפרטי או שלה; כדי להעריך את הבעלות על הקרקע ללא דאגה בעולם של שעבוד של בנק או כסף הקשורות הקרן היא פיסת החלום האמריקאי. כל הדברים נחשב, אלא אם כן אתה נמצא במצב לחסל את כל להתאים את ההלוואה הביתה על מקום המגורים הראשי שלך, ביצוע תשלומים נוספים כדי להפיל את ההתאמה חיוני יכול להנחות כסף הפיאסקו קשור, במיוחד במקרה שיש לך שמרו את הסוד הסודי שלך. זה יכול להיות קשה לקבל זאת המציאות. בנקודה שבה המשק הולך דרומה, יש מספיק כסף קרוב כדי לשרוד אסון הכיבוש, הכישלון משקם, או משבר משפחתי יכול להיות הניגוד בין ערבים חסרי מנוח לשלום פנימי.

הון עצמי יותר יש לך בבית שלך, את הסיכויים גדול יותר הבנק יחטוף אם אתה מתגעגע תשלומים

תאר לעצמך שאתה תובע בנק.

יש לך שני לקוחות, ג'ון ומרי, שניהם טוענים בית מוערך ב 200,000 $. ג 'ון הפך צוללן, הוא עד גלגלי החובה שלו ויזה, דמי השכירות שלו, אין משאבים נוזל, ויש לו היסטוריה עסקית מסוכנת. אזי ואז שוב, יש אשראי פנומנלי, ולמרות העובדה כי אין לה שפע של שפע קרנות השקעה נגיש, עשה באופן סביר פעמיים או משולשת בתשלומים כדי להפיל את להתאים על ההלוואה הביתה שלה, אשר כעת נשאר רק 15,000 $ .

היא בהתרגשות מצפה ליום שבו היא יכולה לשלוח את השובר האחרון לתוך הבנק ולהבין כי ביתה הוא לגמרי לגמרי שלה.

כיום, ע"פ אורבן נדל"ן יש לדמיין כי הן לשאת אסון. אולי הם היו בשוגג ולא כשיר לעבודה או פוטרו בגלל שקיעה. כמו הבנק, אתה לא תראה עד לנקודה כי בתשלומים הוא החמיץ. אתה באמת הולך להחיות ולהתמקד כאשר שישים ימים חלפו ולא בדיקות נעשו דרך הדואר. במוקדם או במאוחר, קצה הוא עבר שבו ניהול חוקי החשבון ואת ההוראות מחייבים אותך לזכור שזה מתקבל על הדעת לא תוכל לקבל יותר תשלומים מ או ג 'ון או מרי. ברור שעובדי הבנק צריכים להתרחק מזה, שכן הם מורידים את הרווחיות הגלומה בהם, מפחיתים את איכות הרישומים המוניטריים שלהם, מעיפים את הבקרים שלהם ומקבלים את הבעלים (או משקיעים אם הבנק נסחר בשוק פתוח) כדי לשנות את הנסיבות או להפסיד את העסקתם.

כדי לשמור על מרחק אסטרטגי מזה, צוות הבנק ינקוט צעדים פרואקטיביים כדי לשחזר את ההתקדמות על "מעמד איסוף" מהר ככל שניתן להעלות על הדעת עם המטרה כי זה לא יפגע בכרוזים בנושא כסף. הדרך העיקרית זה צריך להיות אפשרי הוא לנשל את הנכס ולמכור אותו לקונה.

מנקודת המבט שלך כמו הבעלים של הבנק, מי אתה נוטה יותר בצע הראשון? ג'ון, שאין לו ערך בביתו, או מרי? אם איכשהו הצלחת לנטוש את ג'ון, תצטרך להחזיר כמעט את 200,000 $ המלא המבקש כי ערך למחוק את האשראי על הספרים שלך. על הסיכוי כי אתה לנטוש את מרי, אתה יכול למכור את הנכס על הנחה גבוהה, במהירות ולמחוק את מלא 15,000 $ מראש.

כן, מרי היתה לקוח הגון. כן, היא עשתה הכול נכון. אולי זה לא סביר כי היא הראשונה היית בצע עם זאת כדי להבין מדוע זה נעשה, דוד זהבי מנכל אורבן נדל"ן מסביר כי  אתה צריך להבין את מבנה המוטיבציה להגדיר עבור נציגי וול סטריט אשר, לפיכך, תוצאה של מומחים פיננסיים המבקשים יציבה, ומעלה, יתרונות.

מי הם המומחים הפיננסיים? אתה ואני. ב 401 שלנו (k) תוכניות, חשבונות IRA, או באמצעות אחריות על נכסים או מניות בודדות בשוק כללי כסף בשוק.

זה האוצר קצבה שמשלמת את ההמחאות שלך או סבים. זה סוכנות הביטוח כי דרישות ליצור נכסים לשלם תביעות. עם מומחים פיננסיים המבקשים הטבות, וול סטריט לא רוצה לראות הבנק טוען כמות ניכרת של קרקע. הנציגים בבנק שלך לא יהיה סיכוי העסקתם על ידי המאמץ לרשום את הבית של ג 'ון במשך שישה חודשים עם המטרה שהוא יכול לקבל קצת טיפה של ערך בתמורה. הם מסוקרנים רק על ידי הבטחת הנכסים הם דחף את ג 'ון והוא הבטיח לפצות. זו הסיבה שהם נדנדה כדי barters. הם לא יכולים לסבול לזרוק את הבית של ג'ון בטענה כי התשואות לא יהיה מספיק כדי להחזיר את האשראי. הבית של מרי, ואז שוב, ניתן להקליט עבור $ 125,000 במכירה. הם מקבלים שלהם 15,000 $ ולשמור על שיא כספי unblemished בזמן שהיא מאבדת 75,000 $ בשווי שיכול היה נתפס היו מוכנים לרשום את הנכס זמין מספיק זמן כדי לקבל הצעה מכובדת.

"אסור להגיד משהו על ג'ון? "שאלתי. אתה שואל. זה החלק חסר האונים. בנקים רבים נוטים יותר לבנות מחדש את תנאי התשלום כדי לאפשר לו לצאת מהנסיבות שכן הם יכולים אז באמת לשמור את זה על הספרים כמו התקדמות "הגון". הם עשויים להציע מתנפחים בתשלומים לקראת סיום ההלוואה הביתה להפיל את התשלומים הנוכחי. הם עשויים לאפשר שנתיים של תככים רק תשלומים. בתוך תנאים מוקדמים מינהלי, הכל אפשרי וזה באמת מסתמך על כמה דחוף הבנק צריך להתחמק להיטים להכנסות נטו שלה.

באיזה אופן יכול בעל הבית להגן על עצמו או על עצמה ממצב זה?

הגדול ביותר להגן על כל מומחה פיננסי יש נגד נטישה היא נזילות. בואו נניח את זה שוב ושוב. לפי צוות אורבן נדל"ן הבנק הוא פחות מודאג לגבי מידת הכסף שאתה חייב להם, פשוט כי אתה שומר על ביצוע תשלומים בזמן, באופן מיידי, כך מספרים שלהם נראה יוצא דופן.

מרי היה משופר מאוד על ידי לקיחת אלה פעמיים משולשת בתשלומים שהיא היתה עושה על ההלוואה הביתה שלה הצבת אותם לתוך פטורה ממס או להציג ראווה המטבע או. (באותו זמן מאמר זה היה מורכב בהתחלה, כזה מסבסדת היו משלמים 4% עד 5% כיום, אתה לא תקבל הרבה על שיטת תככים לשלם אבל זה עדיין מוצדק ללא קשר לצמצום במקרה). אם קרה משהו , היא יכולה לכסות את הגירעון על ידי צניחה לתוך החזק שהיא התאספו. אם היא תזכיר את הנסיבות לא ישתנה, היא יכולה לשים את ביתה זמין ולנסות להסיר את עצמה מן הנסיבות לפני מתמודד עם הפיאסקו הכספי.

האיום הגדול ביותר במערכת עם זרקורים על נזילות הוא הסיכון כי מישהו מבלה את הכסף תוך שמירה על החובה. שיא עם מכלול עצום של כסף unhindered הוא למעשה מדהים מדי עבור כל הרכש עבור אנשים רבים. אורבן נדלן טוענת כי אולי הם מקבלים מאחור על חשבונות כרטיס החיוב שלהם. אולי הם צריכים עוד מסך טלוויזיה ברמה ולחשוב שהם לצלול לתוך החנות ולשלם אותו בעוד כמה חודשים.

(זה לא נראה לעבוד לאורך שורות אלה עבור שיעור משמעותי של אנשים.) לפיכך, אם יש כל הסתברות כי אתה מוטה להוציא את הכסף על משהו מלבד לעשות את בתשלומים הביתה במקרה של משבר, סביר להניח מחשבה איומה. זה באמת מסתכם שליטה עצמית ואישיות.

סכנה עצומה נוספת היא הפיתוי ללכת על כמה מטרות נוספות שיעור התשואה על ידי הצבת משאבים לתוך משאבים מסוכנים יותר. זה מתודולוגיה ספציפית בנושא כסף מסתמך על רווחה של מרכזי. עבור הרוב המכריע, זה מרמז בצורה עמוקה נינוחה ניירות ערך יתרון, למשל, מטבע לפרסם לסבסד זה מעמיד משאבים לאג"ח אזרחיות.

אורבן נדלן פרויקט בהרצליה
אורבן נדלן פרויקט בהרצליה
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.