אורבן נדלן – בית הקיץ שלך!

בחורה עם מחשב נייד

המשמעות של בית קיץ? ע"פ אורבן נדלן

בית אחר מאשר מקום המגורים הראשי של הבעלים המשמש למטרות בילוי, בדומה להשגת מטרה (ולכן השם). מאז הבתים מילוט מנוצלים רק בנסיבות ספציפיות, בעלי רבים יחכור את אחוזות המדינה שלהם כאשר הם לא ניצול אותם. לדוגמה הביאה אורבן נדלן  זוג המתגורר במיין עשוי להיות כרוך בעיירה כפרית בפלורידה בין החודשים הקרים ביותר של מיין, ולחכור אותה לאנשים אחרים עבור כל מה שנשאר.

קניית בית קיץ

הלוואות הבית מחוץ לבתים בדרך כלל יש עלויות מימון גבוהות יותר מאשר חוזים על מקום המגורים העיקרי של אחד, שכן יש להם סכנה גבוהה יותר של ברירת המחדל (במקרה של היפוך של הון, אנשים מסוגלים יותר לחסוך מקום המגורים העיקרי שלהם מאשר אחד קצר ). על ידי, על ידי רוב היתרונות החלופיים של החזקת הבית עדיין חלים, אם כי המחסומים הם קצת יותר חזק. צוות החברה "אורבן נדל"ן " מתמחים בתמ"א 38 ומסבירים על הסיכוי כי אחד משכיר את הבית המילוט, בשלב זה יש אילוצים בנושא עד כמה בעל יכול לחיות שם ועדיין לנכות עלויות השכירות. הצעתו של בית קיץ אינה מחשיבה מסקנות דומות להערכת השכר כפי שמציעה הצעה של מקום מגורים עיקרי.

 

אורבן נדלן - בית קיץ
אורבן נדלן – בית קיץ
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.