אורבן נדל"ן : איך להשיג מזומנים לעסקת נדלן?

בחורה עם מחשב נייד

הצעה לרכישת נדל"ן? איך להשיג את המזמונים שאתם צריכים? צפו בפוסט!

אורבן נדלן מציינית כי לאחר שחשבתם על ערך ההצעה, השלב הבא הוא להחליט איך מרחיבים את החנות שאתה צריך לעשות עם ההצעה שלך. אתה צריך את "חנות מזומנים כנה" להיות מספיק מרחיבה כדי להדגים את הסוכנות אתה לא צוחק, אבל לא כל כך ענק אתה מציב נכסים ענקיים בסכנה.

הצעה אחת היא להבטיח את החנות שלך תחת שני אחוזים של העלות המוצעת שלך. המטרה מאחורי זה אם החנות שלך היא גדולה יותר מזה, המלווה בריבית ייתן דעת זהיר על איך אתה חושב על הנכסים. ייתכן שיהיה עליך לתת לשכפל של המחוקק לבדוק לצד הסבר הבנק להוכיח לך את הכסף בכל מקרה. בדרך כלל, זה לא בעיה, אלא על סיכוי כבוי שיש לך תקופת נאמנות קצרה או הם בקושי לחשוב על הקדמי שלך בתשלומים, זה יכול לייצג נטל.

מניע נוסף להגבלת החנות שלך הוא "במקרה של בעיה בלתי צפויות." למרות נושאים ענקיים הם פטור ולא לנהל, הם קורים. "כדי להיות בטוח" יש ויכוח איום או מתוחכם בינך לבין הסוכן , פחות במזומן יש לך קשור בחנות, פחות כספים יש לך בסכנה.

באופן דומה, קבוצת אורבן נדלן מסבירה כי כמו לכל דבר ועניין הכל בארץ, יש מקרים מיוחדים להוביל זה, גם כן. בתוך שוק חם ייתכן שיש הצעות שונות על הנכס כי פרמיות לך. חנות משמעותית אולי יראה סוחר מספיק כדי שהם יכירו את ההצעה שלך ולא של מישהו אחר, על אף כאשר היריב מעורפל שלך מוציאה עלות דומה או מעט גבוה יותר.

אורבן נדלן - תמא 38
אורבן נדלן – תמא 38

מאז חנויות ענק לעשות השראה סוחרי, אתה עשוי גם למצוא כי על ידי ביצוע חנות ענק אתה יכול לשכנע את הסוחר להכיר בהצעה נמוכה. לפי אורבן נדל"ן אם תתן יותר במזומן מראש זה יכול לחסוך לך במזומן בשלב מאוחר יותר.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.