אורבן נדלן – איך לבחור איזה בית לרכוש?

בחורה עם מחשב נייד

אז … אתה צריך לקנות בית?

בחירה, מצאת את זה – אולי

אז הגבלנו את זה למטה … לפי אורבן נדלן יש כמה אזורים שעדיין צריך להיחשב. בתי ספר, עוול, קניות, קרבה אל מעסיקים וכמה אדיבות אחרים כי אתה מחשיב להיות קריטי עבור דרך החיים שלך ואת המטרות. נניח כי קריטריונים אלה הוקמו וזה הבית עונה על אותם יסודות כמו גם את הצרכים של המשפחה שלך. אנו נגמור מד מזדמן של הערכת השוק לאור מידע מבוזר הן רשומות אזור ומידע MLS. בשלב זה אנו מאשרים את המידע עם הסטנדרטים הכלולים או המומחים שלהם בכל מקום שניתן להעלות על הדעת. שמנו את המידע הזה בארגון שהלקוחות שלנו גילו מאוד תומכים ופשוטים תוך ניצול הקריטריונים שבניתם כקריטית בתהליך המנהיגות הבסיסי שלכם. זה יהיה להעצים אותך כדי להעריך במדויק את המידע ואת בקיאות לקחת חלק בו זמנית.

אורבן נדל"ן מציינת כי מסקנות בנקודה זו יש לעשות לגבי עלות להציע, ויתורים של סוחרים אם בכלל כדי לבקש, האינטרס של הסוחרים, אם יש לבקש, עיתוי לסגור את השלשה, מה ביקורות כדי לקרוא, מי ישלם עבור מה, וערימה שלמה של אלמנטים שונים. אתה יכול להיות כלול כפי שאתה צריך. אתה יכול להנחות אותנו לעבוד את ההטפה הטובה ביותר שלנו ולאחר מכן להמשיך מנקודה זו או שאתה יכול להדריך אותנו לעשות בדיוק מה שאתה עשוי לרצות. אנחנו מדברים איתך, אז אתה בשליטה. כאשר יש לנו להרכיב נוהל, נשים אותו על הנייר. מדד ביטחון הגון של כל עלויות הרכש הקשורות לבית המטרה הוא סוף סוף צובר לתת לך הזדמנות לראות בדיוק איפה אתה באופן חד פעמי.

אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.