אופציית הדרכון הפורטוגלי- האם תחילת הסוף של "סוף ההתחלה" הגיע?

בחורה עם מחשב נייד

אופציית הדרכון הפורטוגלי – האם תחילת הסוף של "סוף ההתחלה" הגיע ?
לאונור גבריאלה אלומנטי

מוחמד אבן- בועזיזי רוכל רחוב תוניסאי שרשיונו נגזל- שרף את עצמו ב17 לדצמ ב2010 במחאה- ויצר את האביב הערבי. שאלו את עצמכם: האם הערבים שהליכוד כל כך מזלזל באינטליגנציה הטיבעית שלהם- כן מסוגלים להפיל שלטון מושחת- ואנחנו לא ? האם אנחנו הישראלים כל כך נהנתנים, אדישים ועצלים שנעמוד מן הצד ונפסיד את הדמוקרטיה שיצרנו לפני 70 שנה ?

ביבי "החמוץ" טוב רק בהסתה- במלחמה- הוא הססן ואם חלילא יבחר שוב, הפעם, אפילו "המשיח "- לא יציל אותנו מפניו. צאר-העולם- ולדימיר פוטין- קאפו- דה- טוטי- קאפי- (בתרגום "סנדק של כל הסנדקים") וביבי כבר לא חברים. "מנסיונו בבחירות" וולדי יודע שאם ביבי לא נבחר בפעם ה-1 וגם לא בפעם ה-2 , הוא גם לא יבחר בפעם ה-3. פוטין כבר חינך את ביבי להיות צייתן, פעם, היו נפגשים כל שבועיים וגם מצטלמים-היום הם לא. הגרעין החלש והמוחלש של הליכוד מהפריפריה מעריץ "כוח לשם כוח"-ואת ביבי "החבר לשעבר של פוטין" רק ש.. חלק מעדות המזרח גם מפוכח- הם מחפשים שינוי ובודקים "אם גם להם מגיע דרכון אירופאי ?

דוני ג'יי טראמפ-עדיין חבר של וולדימיר פוטין –(בשביל מה יש חברים?) אבל מאוכזב מביבי. טראמפ המהמר הכפייתי- עם רשת בטחון של קיצוניים – לא אוהב לוזרים. הוא אוהב לריב אבל לא עם כל אחד, כרגע תחת אוליטימטום לא להשתמש יותר בביטוי Rocket Man – הוא עסוק ב-לרדת על יהדות ארה"ב שלא נאמנה לו. בעצם, דוני.. תמיד היה משועמם מהמזרח התיכון one state, two states I don’t care..

מצביעי כת- המפלגות "הדתיות" שהם לשון המאזניים מסרבים להקים ממשלה עם כל העם, לא מוכנים להתפשר ולשאת בנטל, הם מאמינים שכדי שהמשיח יגיע- צריך שיהיה ממש רע-(יותר רע ממה שעכשיו רע- שאנחנו לבדנו במערכה ?) תשאלו "לאיזה משיח הם מחכים? לכזה שאין לו שעון וגם לא לוח שנה ? –אם חלילא ! (ביבי יבחר ?) מה שהחרדים יעשו לעם ישראל- יהיה כאין וכאפס למה שהם עשו.. ועוד יעשו.. ל"אל-על".. בטיסות ".

חלק מהישראלים עדיין רוצים את איילת שקד כ-אופציה?- השם ישמור ! האם היא ענבל אור החדשה של הפוליטיקה? היא מצטלמת יפה והתקשורת אוהבת אותה. כל גבר ישראלי ששקד תשתמש בזכות הצבעתו-כבקבוק בושם זמני וכל אישה ישראלית שלא קולטת ש- שקד תביא עוד שופטים שמרנים רפובליקנים מאמריקה שיבטלו -עוד זכויות נשים בתהליך של גרושין- שיעמדו- זקופים – שנראה אותם !

פקטור החמאס -בן הברית החדש של ביבי- יחיא סנוואר- כבר גילה את "נקודת החולשה" של הישראלים המכורים ל-שקט בכל מחיר ולתוכניות- בישול. סינוואר לא רק יותר נחוש, אלא גם טיפוס חושב והוא עדיין לא ממש סגור "באיזה תוכנית שף הוא יחליט לפוצץ הכל ? " : במסטר שף של חיים כהן- או משחקי השף-קונדיטור -של השף השני עם הזקן המחודד? סינוואר, ברצותו, יישב בשקט יחסי עד הבחירות במרץ 2020 . רק עוד כמה בלונים ורקטות לדרום פה ושם ויצביע כמובן לביבי- סינוואר לא -עובר לפורטוגל..בשום אופן..

נשארנו עם ה-Teddi-bear ליברמן-זה שיש לו הליכה כזאת, כאילו אוטוטו הוא עומד לעשות משהו, הוא ישאר בתפקיד הג'וקר וידאג רק לקלפים שלא יהיו לו בבחירות הבאות, עד עכשיו רק איים והתנה ובעצם, לא עשה כלום מלבד לעמוד מהצד ולהתראיין כל דקה לטלוויזיה-בגלל הזיג-זג המעצבן שלו- לא צריך לעבור לפורטוגל!

כל ישראלי שרוצה את שרת התרבות בממשלת המעבר כשרה לבטחון פנים- תפקיד אליו היא לוטשת אליו עיניים
שיישב בבית מרוב נינוחות- ולא ילך להצביע- יום בהיר אח יסתכל על עצמו במראה..
כתבה לאונור גבריאלה אלומנטי -נשלח לעיתון הארץ עפי הסכם סוף יולי 2019 ולא פורסם