אופנה נוגעת

חלומות נועדו שיגשימו אותם, אז אני קוראת לכם להתגשם

פעם בכלל לא היו לי חלומות מקצועיים מרחיקי לכת.  לא חלמתי להיות בעלת משרד עורכי דין או להיות שופטת, כנראה בתוך תוכי ידעתי שזה לא באמת בשבילי, פשוט לא ידעתי מה כן. היום אני מרגישה שיש לי מלא חלומות. לא כולם גרנדיוזיים, יש גם הרבה קטנים, אך מצריכים דרך, ושההגשמה שלהם תאפשר לי ליצור ולהשלים את התמונה המלאה של החלום הגדול. אומרים שכדי להפוך משהו למציאות צריך לכתוב אותו. לא מספיק לדמיין, לקוות ולחלום אותו בינך לבין עצמך, אתה צריך לשחרר אותו לאוויר ואז נוצרת איזו התחייבות. אז כשהשנה התחילה ישבתי וכתבתי לי כל מיני מטרות וחלומות לשנה הקרובה, ואחד מהם, שכבר הרבה זמן  יושב לי בראש ובלב, נדחק הצידה, ואז עולה שוב במחשבות ואיתו מן גל של מועקה ששוב לא חלה התקדמות משמעותית- צילום אופנה.

אייס

(צילום ווידאו: איילה ברק העליון לאייס קיוב)

למי שעקב בפוסטים הקודמים, ולמי שטרם אז אספר שההבנה שהצילום הוא אהבה אמיתית ולא גחמה חולפת הגיעה בפרק האופנה בקורס סטודיו, שם היינו צריכים להרים הפקת אופנה מאפס עם קונספט, דוגמנים, צוות של איפור, שיער, סטיילינג. משהו בניצוח הזה על צוות והקמה לחיים של ויז'ן שלם שנרקם בראש שלי לפרטי פרטים הוא סוג של קסם בעיני.

Untitled-2

(צילום: איילה ברק העליון)

מאז היו כמה הפקות והמון מחשבות אבל השגרה והמציאות לא אפשרו לי באמת לקדם את החלום ואמרתי לעצמי שאולי זה לא הזמן הנכון. ואז הגיע קורס דיגיטליות בעסקים (אולי בדיוק לצורך זה), ושם אמרו לי תדייקי, תצעקי את החלום שלך ותפיצי אותו, מי יודע אולי האדם הנכון ישמע אותו.                   Untitled-4(צילום: איילה ברק העליון לנועה עמנואל שמלות כלה)

החלום הוא לצלם עבור מעצבים ומותגים קולקציות והפקות שיזכו להתפרסם במגזינים בארץ ובחו"ל ולשלב בהם את הרגש שבולט בצילומים שלי. כך שמעבר לבועטים, אופנתיים וזוהרים הצילומים יהיו גם נוגעים ועם אמירה.

לצורך כך אני מחפשת מעצבי אופנה צעירים וותיקים שמעצבים למבוגרים וילדים, או מותגי אופנה שמחפשים מישהי עם ראש רענן, מלא מוטיבציה, רצון ויצירתיות לעבודה משותפת שתקדם את כולנו לגבהים חדשים. אם אתם מכירים מעצבים משנקר, מעצבים שרוצים לרענן את הצילומים שלהם, אנשי קשר במשרדי פרסום של מותגי אופנה אשמח שתקשרו בינינו כדי לקדם את החלום למציאות 052-4204342.

ואם להיות יותר ספציפית, אז אשמח לקשרים עם מאיה נגרי, רזילי, שדה בר, יאנגה, תמי חומסקי, nununu.

לפייסבוק שלי, לאינסטגרם 

77413473_10157883261534680_2868270681726910464_o(צילום: גלית סבג)