אופנה טכנולוגיה וחיות אחרות

מכיוון שבברלין הבינו שהאופנה שלהם לא מרתקת אף אחד כמו שבוע האופנה של פריז ומילאנו הם בחרו למתג את עצמם בשילוב של אופנה וטכנולוגיה

גולת הכותרת בעיני של שבוע האופנה היה כנס אופנה וטכנולוגיה Fashion Tech בחסות תערוכת Premium שהיא אחת מ4 תערוכות מסחריות שהתרחשו במתחם.

3

יום שלם של הרצאות וסדנאות מ 10:00 בבוקר ועד 17:00 אחהצ, של מיטב החברות הגרמניות שיש להם נגיעה לתחום אופנה וטכנולגיה מבדים חכמים ועד אפשרויות מיתוג ושיווק ברשת האינטרנט.

11

לופטנזה, אדידס, טלקום, פייסבוק אינסטגרם, תערוכות בדים מרכזיות בגרמניה, מגזיני אופנה נחשבים. כולם לקחו חלק בכנס המרכזי

10

מכיוון שבברלין הבינו שהאופנה שלהם לא מרתקת אף אחד כמו שבוע האופנה של פריז ומילאנו הם בחרו למתג את עצמם בשילוב של אופנה וטכנולוגיה. בעולם שבו כל אחד כבר יודע שייצור של חולצה בסין עולה 2 דולר , הדרך היחידה של מותגים שלא לאבד את הערך שלהם היא להכניס טכנולוגיה לתוך המוצר שתסגור את הפער בו הצרכנים שלמים 100 דולר עבור החולצה הגמורה.

27 28

גם גאווה ישראלית הייתה לנו עם בהרצאות יעל קוכמן, מנהלת מרכז החדשנות Fash&Tech  http://fashtechil.com וליהי פינטו מייסדת שותפה וסמנכ"ל השיווק ב- Syte, פלטפורמה שמאפשרת קניות אונליין ישירות מתוך תמונות רחוב המצולמות במצלמת הטלפון האישית.

26

 הביתנים בתערוכה עצמה היו מרהיבים, חלקם בגודל של בית קטן בערבה, עם בר קפה וקוקטיילים, ושף ואוכל מדוגם. הקפה הקר הוגש על מצע של שוקולד לבן נמס וגם בכוס השלישית לא התאפקתי מספיק כדי להשיג לו תמונה טובה.

4

25

החצר המרכזית שהובילה בין המתחמים השונים של התערוכה הפכה לרחבת מסיבת רחוב ססגונית.

15

22

הבגדים עצמם שממבט מרחוק נראים חסרי מעוף על גבול הייצור ההמוני, למעשה הם חגיגה של נוחות בלתי מתפשרת. שילובים של צבעים ודפוסים שלכאורה לא אמורים להתאים אחד עם השני אבל כן. כאילו מישהו משהו בעיצוב ניסה לפרוץ את הגבולות ואז חזר אחורה להתנהג יפה. וניכר הדגש הרב על איכות תפירה ונוחות הלבישה.

19

12

21

13 14

אחת התערוכות והתצוגות הוקדשה כולה לתוצרת מקומית ירוקה Green house salon ובאופן כללי נראה שהעם הגרמני אינו נוטה לאמץ את המושג "מיוצר בסין" בקלות רבה.

General Views - Greenshowroom General Views - Greenshowroom

המיקומים השונים של האירועים ושלל האפשרויות להיכרויות מרתקות והעשרה אינסופית בתחום האופנה העתידנית והמסורתית הפכו את השבוע שלי למרתון בלתי פוסק למעשה נראה לי שהאירוע כולו שווה בהחלט זמן נוסף להשקעה, למעשה הצטערתי על הטיסה המוקדמת שלי הביתה ואני מחכה בקוצר רוח לעונה הבאה.

קרדיט לתמונות © THOMAS LOHNES & THOMAS NIEDERMÜLLER / GETTY IMAGES FOR MESSE FRANKFURT

קרדיט לתמונת שער © Photo by Thomas Lohnes/Getty Images for Greenshowroom

———-—-——–——————

 הבלוג מדבר גם אנגלית בכתובת הזו

בואו להיכרות אישית באתר הבית שלי

יותר אישי תוכלו לקבל בערוץ היוטיוב שלי

והכי מעודכן האינסטגרם שלי

עינבר שחק
עיצוב משנה מציאות ,השפעות הפוליטיקה העולמית על שוק הצרכנות והאופנה. עינבר שחק מעצבת טקסטיל ותכשיטים בינלאומית בוגרת שנקר, מציגה בתערוכות עיצוב תכשיטים באירופה וארה"ב.מתמחה בייצור ושיווק תכשיטים לחו"ל. http://www.inbarshahak.com/about/