אופנה אמון ערב זרקורים אופנה אופנה חזון קולות של המזרח התיכון וצפון אפריקה

בחורה עם מחשב נייד

לא משנה מה זה היה כי magnetized להקת ענק של אנשי אופנה בינלאומיים כדי להתכנס על קטאר עבור אופנה אמון ערב, סקרנות היה צריך להיות בראש הרשימה של כולם. האירועים סביב חנוכת המוזיאון הלאומי של קטאר בדוחה היו גבוהים כמו על טקס המלכות, זוהר, ו מפורסם כפי שניתן היה לצפות ממפרץ המפרץ עשיר כמו זה. מה שלא היה אפשר לצפות היה החלון שנפתח באנרגיה התוססת ובפעילות החברתית של מעצבים צעירים שהובאו יחד ממצרים, ירדן, כוויית, לבנון, מרוקו, קטר, תוניסיה ואמירויות.02-krikor-jabotian

הם היו בדוחה כדי להתחרות בתחרות הפרס הראשון של תחרות "אמון האוסטרליה", יוזמה ללא מטרות רווח בחסותה של השיח 'מוזה בינט נאסר, בהשתתפותה של הוד מעלתה, שיח' אל מאיאסה, בינת חמד בן ח'ליפה אל-תני וטניה פארס, מייסדה של לבנון- את אמון אופנה (אשר פארס התחיל מלונדון). התוכנית מעניקה מזומנים וחונכות למעצבים עצמאיים העובדים בקוטור, מוכנים ללבוש, תכשיטים, נעליים או תיקים – תבנית משוכפלת כדי להעניק לכישרון של המזרח התיכון וצפון אפריקה את אותו סוג של קרש קפיצה כמו תחרויות דומות בפריז , לונדון וניו יורק.

מה דעתם של מעצבים צעירים? קהילות, קיימות, תמיכה באנשי אמנות, מורשת ושאיפה להקרין מסרים חיוביים – בדיוק כמו הדור העולה של דור ה- Gen-Z-Slash-Millennial בכל מקום. רק כאשר הערכים נעים לעבר עבודה ביד לעומת ייצור המוני, וכאשר המצפון וספירת האופי, כאן היה אור הזרקורים זוהר על טווח מעוררת השראה של כישרונות שגדלו את המיומנויות ואת המשאבים הלאומיים, ואת reimagining עמדות חגיגית להתלבש עם חברים ומשפחות מורחבות.