אונית פאר – Regent Seven Seas Cruises

אונית פאר המפליגה מסביב לעולם ואפשר להגיע ליעדים שונים לבחירה וזמן ההפלגה והכל כלול … רוצים לדעת עוד כנסו לכתבה.

 

Regent Seven Seas Cruises

 

 

pizap.com15573091563791

 

מרחבי הים הכחול, נמלי הבית מסבירי הפנים ומעל הכל אוניית חלומות שתכליתה להפוך את השיט לחוויית תיור ונופש אולטימטיבית הינם, בתמצית ועל קצה המזלג,  מהות ההפלגה באחת מאוניות הפאר שישה כוכבים של החברה.

אין דבר ולו קטן ביותר שלא תמצאו באוניית התיור ולמעשה אף תופתעו משפע האטרקציות, הפאר, האיבזור, המיתקנים, שלא לדבר על ההסעדה, השפע והגיוון הקולינאריים, ברמת כוכבי מישלן שינעימו את שהותכם ויהפכו אותה לחווייה בלתי נשכחת.

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

הוזמנתי לסקר ולהתרשם מאחת מאוניות  Regent Seven Seas Voyager 

 

 צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר

 

בזמן עגינתה בנמל חיפה, "הוויאדג'ר",  שהיא אוניה בינונית בגודלה ועשוייה להכיל להפלגת תענוגות כ-  700 נוסעים מאושרים,  בכל האוניות סוויטות ומרפסות הפונות לים וחדרים בגדלים שונים, מאובזרים באופן מושלם, אפילו החדר הקטן שבהם כולל שירותים מרווחים ביותר, מיטה זוגית גדולה ונוחה ואפילו ספה קטנה לצד שולחן ומרפסת לים.  בחדרים הגדולים והיקרים יותר יש שירות של "באטלר" אישי !  איזה פינוק. 

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

הקונספט מייעד את ההפלגות לאנשים בוגרים המבקשים למצוא שקט ושלווה בתוך רעשי היום יום והמולת החיים הרועשת ולכן, למשל, לא תמצאו מגלשות לילדים בבריכות השחייה שעל האונייה . . .

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

השלווה והנינוחות מעל הכל !

 

אוניות החברה בנוניות ויכולות להגיע לנמלים,  ואכן שייטות בכל שבעת הימים ומגיעות לנמלים וערי חוף מרהיבות ביופיין על פני הגלובוס כולו כחלק ממסע תענוגות בלתי נשכח ומלא בחוויות. 

ישנם אנשים המעדיפים לראות באוניית החלומות דיור מוגן לכל דבר עולם שלם שלא מחסיר מהם דבר ודואג למלוא צרכיהם ברמה הגבוהה ביותר.

כמובן, כפי שכבר ציינתי ההסעדה והמאכלים הינם ברמה הקולינארית הגבוהה ביותר, שפים בעלי שם אחראים לתפריטים המיוחדים המתחלפים מדי יום לחגיגת טעמים, טקסטורות ונינוחות.

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

דגש מיוחד הושם גם על כלי ההגשה שהם מהודרים ביותר ונושאים שמות מותגים בינלאומיים יוקרתיים ביותר כ- "וורסאצ'ה" ו- "רוזנטאל" .

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

אם נצרף לנושא גם את השירות המעולה, הארוחות ברמת מסעדות מישלן.  ההגשה המקצועית והאדיבה של המלצרים וצוותי המסעדות, נקבל תמונה מושלמת ומפנקת.

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

ישנן מסעדות שתמיד פתוחות להזמנתך וישנן כאלה שיש להרשם קודם בהן. הכל לפי רצונך ונוחותך. תמיד הכל פתוח ומחכה לך בסבר פנים אדיבות ורצון להנעים את זמנך. כמובן, לא על הלחם לבדו יחייה האדם וראוי אף רצוי להתפנק בספא שבאונייה, קבלת מסאז' מפנק ומרגיע עשיית כושר ושיפור הבריאות יעשו אך טוב וישרו רגיעה ונינוחות וגם מספרה אופנתית לא חסרה לצד "ביוטי פארלור".

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

 האונייה אף מתפקדת כקניון חנויות בוטיק מפוארות ותוכלו למצוא מיבחר ביגוד אופנתי של מיטב המותגים המובילים לצד חנויות תכשיטים ואף לא ניפקד מקומו של קזינו מפואר לבעלי המזל שביננו . . .

 

ילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

באוניה שביקרנו כל התמונות גדולות של ציירים ידועים כמו פיקסו ועוד … פיסול,  חדר מחשבים,  סיפריה גדולה ואזור קריאה .

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

העיקרון לפיו פועלת החברה הינו קונספציית "הכל כלול"  פירושו המעשי של הדבר הינו כי מרגע שתכננת לבלות חופשת פלאים כזו באחת מ- 5 אוניות החברה,

 Regent Seven Seas 

 "Splendor", "Explorer", "Voyager", "Mariner", Navigator"   

עושים עבורכם את הכל ללא כל הגבלה, "הכל כלול"  במחיר הבסיסי.

ובמסגרת "הכל כלול" כאמור כל סיורי החוף , מתן "טיפים", משקאות אלכוהוליים, "שאטלים" בערים המתויירות, סיורים טיולים וכל סוגי הבידור.

אתה מקבל שירות של לפני הגעה והעלייה לאוניה, מלון וטיסה מן היעד שבחרתם לעלות להפלגה, כל סיורי החופים והנמלים שבדרך, כל פינוקי האונייה והשימוש בכל המתקנים ללא הגבלה, ארוחות מלאות ושתייה מכל סוג לפי רצונך ואפילו ארוחות בשעות מיוחדות, אם "פיספסת" ארוחה עפ"י השעה תמיד יש מזנון בופה במפלס העליון ליד הברכה .

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

גילוי נאות :

חוויית ההפלגה באוניה אינה זרה לי.  עוד בילדותי היה אבי המנוח היה קשור לספנות ליצוא ויבוא והפלגתי רבות באוניות רבות. וכשבגרתי וחייתי שנים רבות וארוכות בקנדה, שם נולדו ילדי ונכדי, יצאתי להפלגה בקרוז והפלגות אין ספור, לקריביים, ומקומות אקזוטיים על פני הכדור.  אך מעולם לא התפעלתי והתרשמתי מאוניית תענוגות כה עשירה וכה מזמינה כמו זו. זוהי ללא ספק המילה האחרונה בתחום להנאתם של המפליגים והנופשים.

 

 Regent Seven Seas Cruises

האוניות המופלאות של החברה עוברות שיפוץ ותחזוקה יסודיים מידי 3 שנים ולמעשה מתחדשות מן המסד ועד הטפחות, כחדשה ממש.

האונייה בה סיירתי מארחת 700 אורחים ו- 440 אנשי צוות אשר כל תפקידם להנעים לאורחים את שהייתם ולהפכה לחוויה בלתי נשכחת וחוזרת.

מנהלת ההזמנות של האונייה, דניאלה, היא האחראית למכירות ולשיבוץ בחדרי האונייה ועושה זאת במקצועיות ובמיומנות ואף בנועם רב והיא שלקחה אותנו לסיור ברחבי האונייה והנעימה את זמננו בהסבריה ובחברתה.

השמועה עשתה לה כנפיים וההפלגות לשנה שנתיים הבאות מלאות להוציא, אולי, מקומות בודדים או ביטולים. תארו לעצמכם כי האונייה שבבנייה ותהייה מוכנה בשנת 2020  "Seven Seas Splendor"  מתמלאת לקראת ההפלגות העתידיות שתצא בהפלגה – מברצלונה למיאמי.

 

הקרדיט מגיע, ללא ספק, לחברת "אופיר טורס" משווקת ומקדמת המכירות של חבילות התיור, חברה מבוססת ובעלת מוניטין בתחומה.

נציג החברה, מר אייל כהן, הוא שארגן את הסיור באונייה בחברת מוזמנים נכבדים, אנשי החברה "אופיר טורס" איתי מנהל מכירות בסניף תל אביב, ואף חברתי נדיה היבא אני לבנה רייזר, עיתונאיות ובלוגריות בתוכם. 

 

צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר
צילום לבנה רייזר

 

התמונות שאני צילמתי ומצרפת יעשו את ההבדל ויקרבו אתכם אל הדבר האמיתי.

ממליצה לכם קוראים יקרים על חופשת חלומית ללא פשרות במרחבי הים הגדול .

 

להרשמה והזמנות  "אופיר טורס" לחצו כאן.

לפרטים נוספים כנסו לאתר הבית של החברה לחצו כאן .

ערכה וצילמה לבנה רייזר – LEVANA REISER