אוניברסיטה עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

אוניברסיטה עיצוב גרפי

מחפשים מידע על אוניברסיטה עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת הגעתם למקום הנכון, במאמר זה תקבלו טיפים סרטונים ושיעורי הסבר חינם ביוטיוב כדי להבין לעומק יותר לקראת מה אתם הולכים ללמוד..

[youtube X2HLLr4H6cI]

כמה מילים על תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ – מה ההבדלים ביניהם? PHOTOSHOP ILLUSTRATOR INDESIGN

אז מה ההבדל בין התוכנות הללו? תוכנות אילו שייכות לחברת אדובי זה המכנה המשותף בניהם,אנחנו ננסה להבין מה הן יעודן של 2 התוכנות הללו. פוטושופ התוכנה הגרפית הכי מפורסמת בכל העולם היא נלמדת בכל קורס של עיצוב גרפי ולימודי גרפיקה. פוטושופ היא תוכנה מורכבת ומתקדמת שתפקידה לערוך תמונות שקיימות, להוסיף להן אפקטים מגוונים, לעוות ולרטש את התמונות באופן שיראה יותר מקצועי לדוגמא: אובייקט שישתלב לא טוב בתמונה נזייף חלק שאנחנו לא רוצים מהתמונה עצמה. פוטושופ נועדה לשיפור תמונות ועיצובם, הכלים הרבים שפוטושופ מציעה נועדו למטרות עבודה על חומרים שקיימים. ניתן ליצור מאובייקט אפסי תוצאות מדהימות. פוטושופ נמצא בשימוש נרחב במשרדי הגרפיקה השונים ואם כל אדם רוצה להתקבל למשרד זה או אחר, צריכה להיות לאותו אדם הבנה וידע בתוכנת הפוטושופ.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

[youtube AR_PDbjHd1s]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

כמה מילים על איזו הכשרה מקבלים בקורס עיצוב גרפי?

כיום בקורס עיצוב גרפי מקבלים הכשרה מהירה לשימוש בכלים השונים בתוכנת הפוטושופ. אילוסטרייטור תוכנה שמזכירה את פוטושופ והיא המשך ישיר שלה, להבדיל מפוטושופ לאילוסטרייטור אין את הדרך לרטש ולערוך תמונות. אילוסטרייטור הינה תוכנה וקטורית שמתבססת על משוואות מתמטיות. משמעות וקטור זה משוואה מתמטית שעל פיה התוכנה מזהה קווים על המסך וצובעת אותם ביחד. תוכנת האילוסטרייטור גם מודדת שטחים, כך שלמעשה אנחנו יוצרים תמונה שבנויה ממשוואות מתמטיות שונות, התוכנה מיועדת לאנשי מקצוע שצריכים לעבוד עם חברות גדולות ובתי דפוס שונים. תוכנה זאת נמצאת בשימוש אצל מעצבי לוגואים, באנרים, האילוסטרייטור הפך במהלך השנים לשם גדול בקרב תעשיית הגרפיקה והפרסומות.

[youtube X2HLLr4H6cI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד על עיצוב ובניית אתר אינטרנט באופן מקצועי

יש כמה דברים שצריך לדעת בתחילת הלימודים של עיצוב אתרים אנחנו נלמד כמה שיטות איך מעצבים אתר אינטרנט דרך תוכנת הפוטושופ ישנם כמה דרכים שאנחנו צריכים לדעת לפני שמתחילים לעצב אתר דרך התוכנה של הפוטושופ, כאשר אנחנו מתחילים לעצב עלינו לדעת את 10 הדרכים בעיצוב אתר: גודל האתראתרים שיש להם תוכן עשיר יידרש להם עיצוב קצר ורחב יותר כדי שלא יהיה בלבול בניווט ובדפדוף של האתר.

פרסום סולו

הסברים תיאורטיים על עולם העיצוב גרפי וכמובן נתחיל עם צבעים

צבעים בתחילת העבודה אנחנו המעצבים נבחר את הצבעים שנשתמש באתר שנעצב. לכל סוג של אתר נבחר צבע אחר כדי להדגיש את נושא האתר שאנחנו מעצבים. לעיתים עדיף להשתמש בצבעים כהים מאשר בצבעים בהירים. עיבוד בפוטושופ שימוש בפוטושופ הוא גורם קריטי, אם לא מבצעים נכון את העיבוד אנחנו עלולים לעשות עבודה שגויה בפוטושופ. מברשות לפוטושופ ישנן מברשות לפוטושופ היכולות ליצור תפריט טוב ויעשה לך את העבודה בפוטושופ על הלוגו או הרקע של האתר שבנינו. דומיין בחינם רכישת דומיין אינה יקרה, אך ישנם רבים שלא מעוניינים להשקיע כספים בדומיין פרסום אתר זה דבר שקורה בתהליך ארוך וזאת צריך לדעת.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/