אומנות וצבע בחיפוש אחר היופי והאושר. נירלט בשיתוף פעולה עם הגלריה לאומנות/מאת: שרית יוכפז

בחורה עם מחשב נייד

תערוכת אומנות עכשווית – LIVING COLORS אשר תוצג במרכז נירלט שבדן דיזיין סנטר.מאת: שרית יוכפז

אומנות וצבע בחיפוש אחר היופי והאושר…
חברת הצבעים נירלט בשיתוף פעולה עם הגלריה לאומנות Lemon Frame יציגו: 
 תערוכת אומנות עכשווית – LIVING COLORS
אשר תוצג במרכז נירלט שבדן דיזיין סנטר
התערוכה תוצג בין התאריכים: 14-27.10.15
חברת הצבעים נירלט, מעניקה במה לאומנים מהארץ ומהעולם ויוצאת בשיתוף פעולה עם הגלריה לאומנות Lemon Frame, אשר תציג תערוכת אומנות עכשווית בשם:LIVING COLORSבמרכז נירלט בדן דיזיין סנטר.
התערוכה החדשה מציגה באופן מקורי שילוב ייחודי ומרהיב של אומנות וצבע ומזמינה התבוננות בהשפעה של החלל על הנפש ועל האיכות החיים.
התערוכה LIVING COLORS, סוקרת את המגמות והטרנדים בשילוב אומנות וצבע בעיצוב הבית, במסגרתה יוצגו על גבי קוליסות, הצבועות בצבעי נירלט מקולקציית סתיו חורף 2015/16, עבודות צילום, ציור ואומנות דיגיטאלית של אומנים בינלאומיים לצד עבודות של האומנים הישראלים: מלי אלבז אלמנדין, פיליפ בולקיה, גדי דגון, חגי שודרון , רוי שוויגר, אלה מנור ואביבית סגל.
אוצרי התערוכה: גיל ונטלי  בעלי גלריית Lemon Frame
שיר זכאי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עיסקי: "בתערוכה המרהיבה, נציג אופק רחב של השראה המשלב צבע עם אומנות ועיצוב. החיבור המרענן של האומנות העכשווית מגלריית Lemon Frameעם עולם הצבע של נירלט בא להדגיש את חוט השני העובר בין עיצוב, צבע ואומנות ואנו שמחים לתת במה ליוצרים".
Lemon Frame  הינה גלריה בינלאומית לאומנות עכשווית, המציגה בתערוכות פופ אפ ובאתר המתקדם www.lemonframe.com יצירות בלעדיות של אמנים נבחרים, ישראלים ובינלאומיים, אמנים מבטיחים בתחילת דרכם לצד אומנים מבוססים ומפורסמיםLemon Frame  שואפת להנגיש אומנות איכותית במהדורה מוגבלת לציבור הרחב ופונה למעצבים, לאוהבי אמנות ולאספנים בתחילת דרכם.
בימי התערוכה  Lemon Frame תציע  למבקרים ייעוץ אישי להתאמת האומנות לחלל ללא עלות.
התערוכה תיפתח ביום רביעי ה- 14.10.15 בשעה 18:30 ותמשך שבועיים עד ל- 27.10.15
התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במרכז נירלט – רחוב לחי 2 בני ברק, דן דיזיין סנטר:
בימי חול 10:00-21:00 , בימי שישי -10:00- 15:00 
מומלץ.