אומגה 3-מסקנות לאחר חודש התנסות באומגארד 6000 קיו 10 של חברת אומגל

בחורה עם מחשב נייד

unnamed[2] (11)

לפני כעשר שנים ביקרנו אצל גיסי המתגורר בפלורידה. כל בוקר התחילו גיסי ואשתו בטקס לקיחת תוספי מזון וויטמינים. לפחות 15 כמוסות שכללו תוספים לחיזוק, לריכוז, לעצירת נשירה, נוגדי חמצון ומה לא? התפעלתי מאד מגיסי ואשתו שיודעים כל כך טוב לשמור על בריאותם והחלטתי שגם לי זה לא יזיק. אבל, לא בכמויות שהם לוקחים ורק מה שהכי הכי חשוב. מה הכי חשוב? הלכתי להכין שיעורי בית והחלטתי שהכי חשוב זה ויטמין c- כי הוא מחזק את המערכת החיסונית. ויטמין e- כי הוא נוגד חמצון, מאט את תהליך ההזדקנות ומוריד לחץ דם. ויטמין b12- כי הוא נחוץ מאד למערכת העצבים. ואומגה 3- כי הוא מוריד את רמות הטריגליצרידים בדם, מפחית סיכון למחלת הסרטן, משפר כושר ריכוז ונוגד דיכאון.

במשך חודשיים התמדתי ולקחתי מדי בוקר את כל הנ"ל. פה ושם שכחתי. פה ושם דילגתי. אך באופן כללי עמדתי יפה במשימה ובלעתי בלי להתלונן את כל הכמוסות. אחרי חודשיים ראיתי ששום דבר לא השתנה אצלי. זה לא שהלכתי לעשות בדיקות דם כדי לבדוק מה השתנה. אבל, בתחושה הכללית לא נעשיתי יותר נמרצת או אנרגטית. מכיוון שכך החלטתי שאפשר לזנוח את תכנית התוספים הבריאותיים ולחזור בשקט לחיים נטולי כמוסות.

לפני חודש הוצע לי להתנסות בכמוסות אומגה 3 של חברת אומגל. הסכמתי מיד. אחרי עשר שנים כדאי לנסות שוב. מה גם שבסתר ליבי אני בטוחה שרמות הטריגליצרידים שלי בשמיים ואם יש מוצר שיוריד אותם, שיביאו לי אותו ואנסה. חודש ימים ניסיתי את אומגארד 6000 קיו עשר שזה אומר: שמן דגי מעמקים נורווגי המכיל אומגה 3 ומועשר בקו אנזים קיו 10, המבטיח ספיגה גבוהה של קו אנזים בגוף. כל צהריים 2 כמוסות. חוץ מאשר בימים ששכחתי. אבל, מכיוון שמדובר בהתנסות ואני מחויבת, שכחתי הרבה פחות מאשר בדרך כלל. מה גם שהכמוסות היו ללא טעמי לוואי ולא הייתה לי תופעת ריפלוקס בעקבות לקיחתן.

מה המסקנות? ראשית, תשכחו מזה, לא עשיתי בדיקות דם לפני ואחרי, יש גבול להתמסרות שלי ואני גם מפחדת מדקירות. אז אין לי מושג אם רמות הטריגליצרידים ירדו. אבל, להפתעתי, כבר לאחר שבוע חל שינוי מעניין. התחלתי לישון טוב יותר בלילה. בדרך כלל אני מתעוררת לפחות פעם אחת במשך הלילה. שירותים, מים, חם לי, קר לי, כאלה. זה הפסיק. אני ישנה טוב יותר. אתם יכולים לפקפק ותאמינו לי גם אני תוהה. אבל, זו עובדה. השינה שלי טובה יותר. דבר נוסף שקרה- יש הפחתה בנשירה. אמרו לי שזה קרה בעקבות התחלפות העונות, לא בעקבות לקיחת הכמוסות. לא יודעת. אלה העובדות- שנתי השתפרה והנשירה פחתה.

האם אמשיך לקחת את הכמוסות לאחר חודש ההתנסות? כנראה שכן וכנראה שאמשיך עם מוצרי אומגארד. מדוע? כי כפי שהזכרתי לא היו טעמי לוואי, לא הייתה תופעת ריפלוקס, המוצר מיוצר בשוויץ ואיכותו גבוהה, עומד בתקנים, מכיל ריכוז גבוה של אומגה 3, מכיל תוספת של קיו 10, מכיל ויטמין e.

אין לי ספק שחשוב לצרוך אומגה 3, כשעשיתי שיעורי בית קראתי שאיגוד הלב האמריקאי ממליץ לאדם ללא היסטוריה של מחלות לב לצרוך אומגה 3 פעמיים בשבוע. זאת בנוסף למה שאני יודעת על הורדת הטריגליצרידים בדם, על הפחתת רמת הדלקתיות בגוף, על הקלת כאבים, על שיפור ההולכה העצבית, מביא למסקנה שיש בפני 2 ברירות. האחת- לשתות שמן דגים. השנייה- לבלוע כמוסות.

חשוב לי לציין שיש עוד מוצרים חוץ מהמוצר בו התנסיתי. יש את אומגארד 6000 טריומר- המומלץ למגוון גילאים ומסייע בשמירה על מערכות הגוף. יש גם אומגארד לילדים. הכמוסות מגיעות בציפוי צמחי בטעם תות והן לעיסות ודומות לסוכריות טופי.

למי שמעוניין לדעת יותר. להלן אתר החברה בפייסבוק.

https://www.facebook.com/omegal.fs?fref=nf

unnamed[4] (5)

Iaffa Gavish
כותבת על נושאים מגוונים. הצגות, ספרים, אוכל, מסעדות ולייף סטייל. תמצאו כאן את היומיומי, את שעות הפנאי ואת ההנאות הקטנות של החיים.