אומגה חשפה באירוע נוצץ בברלין את קולקציית השעונים טרז'ור של המותג

מותג השעונים השווייצרי אומגה קיים השבוע אירוע חגיגי ונוצץ בבירה הגרמנית, ברלין, לרגל חשיפת קולקציית השעונים החדשה של המותג Tresor

נשיא ומנכל אומגה, ריינאלד אשילמן וקאיה גרבר. צילום- יחצ חול

מותג השעונים השווייצרי אומגה קיים השבוע אירוע חגיגי ונוצץ בבירה הגרמנית, ברלין, לרגל חשיפת קולקציית השעונים החדשה של המותג Tresor (טרז'ור).אורחת הכבוד באירוע הייתה דוגמנית העל שהיא גם הפנים החדשות של המותג – קאיה גרבר.
קאיה פתחה רשמית את האירוע יחד עם נשיא ומנכ"ל אומגה, ריינאלד אשילמןו השניים חשפו את קולקציית Tresor, קולקציית שעונים המייצגת את האישה העכשווית – בעלת סגנון משלה, אינטליגנציה וכוח.

נשיא ומנכל אומגה, ריינאלד אשילמן וקאיה גרבר. צילום- יחצ חול

 
ריינאלד אשילמן הסביר לקהל הרב שנאסף שהשעונים באוסף עוצבו בהשראת האישה העכשווית    על כל גווניה השונים וכוללים 9 דגמים. לאחר שהציג את השעונים, ביקש אשילמן מהאורחים להיכנס לחלל תצוגה שכלל מבוך מיוחד, עם חדרים שונים הלקוחים מעולם האגדות והזמין אותם להצטלם כחלק מסצינות של אגדות סוריאליסטיות.
המנכ"ל והנשיא מר ריינאלד אשילמן שיבח, בדברי ברכתו את יצרני השעונים של אומגה על עבודתם המרעננת והמקורית ולאחר מכן אף הודה לקאיה גרבר וציין את התלהבותה ומקצועיותה, באומרו: "אנו נרגשים שקאיה היא חלק ממשפחת אומגה. לא יכולנו לדמיין פנים מתאימות יותר לטרז'ור ממנה, הקריירה שלה רק החלה, וכבר היא מציגה רמה מדהימה של אלגנטיות ובגרות מול כל כך הרבה תשומת לב גלובלית ומייצגת את המותג בהצלחה רבה וכובשת".
קאיה גרבר באירוע השקת קולקציית טרז'ור של אומגה בברלין. צילום- יחצ חול

קאיה גרבר סיפרה בגאווה על הרגשתה כפרזנטורית של אוסף טרז'ור:   "כמו הרבה נשים צעירות מהדור שלי, אני אוהבת את המראה הוינטאג'י. השעונים החדשים של OMEGA הם בסגנון קלאסי, אךיחד עם בעלי נגיעה מודרנית ועכשווית. כדוגמנית אני מקבלת הרבה בגדים יפים, אבל הכי נוח לי בג'ינס ונעלי ספורט. השעונים של אומגה הולכים מצוין עם כל מראה, בין אם זה מראה הקז'ואל או המראה המהודר וזה מה שאני הכי אוהבת במותג אותו אני מייצגת ".
בין האורחים הנוספים שהגיעו מכל רחבי העולם, לערב החגיגי היו:   מנחה האירוע מגישת הטלוויזיה ויויאן גפרט, הדוגמנית הגרמנית טוני גרן, השחקן ת'ור שולרמן, השחקניות חנה הרצספרונגוג'נה  ג'ולי  קילקה, השחיינים פיליפו מאניני ופרניל בלום ושורה של משפיעניים  בינלאומיים.
ובישראל: השעון יושק השבוע ברשת תכשיטי ושעוני אימפרס, במחיר 17,990 ₪. לרגל ההשקה בארץ יעלה קמפיין עם הדוגמנית קאיה.
לאתר  הבית של רשת תכשיטי ושעוני אימפרס 
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ