אולמות אירועים בשרון – המקום הכי טוב לערוך בו אירוע

אחד הדיונים הכי "לוהטים" שיש לגבי אירועים, בין אם מדובר בכאלה פרטיים או אחרים, זו לגבי השאלה, איפה נכון לערוך אותם, גן אירועים או באולם אירועים. דיון זה הפך להיות מאוד בולט ולוהט בשנים האחרונות, בזכות העובדה שיש היום יותר ויותר גני אירועים ברחבי הארץ, והם תופסים את מקומם של אולמות אירועים.

זה נובע מהעובדה, שיותר ויותר אנשים מעוניינים לערוך אירועים במקומות פתוחים, הם מעדיפים לערוך אירועים בטבע ולא במקום סגור, מתוחם, אשר מגביל אותם במידה מסוימת. עם זאת, לעיתים אין ברירה אלא לערוך אירוע באולם, בין אם זה בגלל תנאי מזג האוויר, ואם זה בגלל תנאים אחרים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים מבין אולמות אירועים בשרון את המקום האידיאלי עבור האירוע שלנו, חשוב להבהיר, שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אולמות בעיצובים שונים, גדלים מגוונים, מקומות שממוקמים במגוון רחב של יישובים וכן מחוץ למרכזי היישובים. החוכמה היא לדעת לבחור את המקום שיספק לנו את כל הצרכים לצורך עריכת אירוע כפי שאנחנו חולמים עליו, בתנאים הטובים ביותר עבורנו.

חשוב להדגיש עוד נקודה, אולמות אירועים בשרון נמצאים לא פעם לצד גני אירועים, הם שייכים לא פעם לאותם בעלים, יש אפשרות לערוך את האירוע הן בגן והן באולם בתקופות מסוימות, ובמועדים אחרים בשנה, ניתן לערוך רק באולם. אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון כשאנחנו מחפשים אולם במועדים שנחשבים "חמים" מבחינת עולם האירועים.

אז כיצד בוחרים אולם אירועים?

הכלל הראשון הוא, לבחור על פי השטח שעומד לרשותנו. כלומר, אנחנו צריכים לבחור אולם אירועים שיוכל להכיל את כמות האורחים שאנחנו רוצים להזמין לאירוע, כך שהמקום יהיה מספיק מרווח ונוח. אנחנו צריכים לחשוב במונחים של כמות אורחים ובמונחים כיצד האולם מתחלק בהתאם למקומות ישיבה, רחבת ריקודים וכדומה. צריך לזכור שבאולמות, כמו בגני אירועים, יש מגבלה לכמות האנשים שניתן להכיל על פי חוק.

הכלל השני הוא, אנחנו צריכים לחפש מקום שהתנאים הבסיסיים בו מתאימים לאירוע, בלי קשר לקונספט שאנחנו רוצים לערוך. למשל, האקוסטיקה בו צריכה להיות מצוינת, העיצוב צריך להתאים, החלוקה בין האזורים צריכה להיות נוחה.

הכלל השלישי הוא, האולם צריך להתאים לקונספט האירוע שלנו. אם אנחנו מחפשים לערוך אירוע אינטימי, אז המקום צריך להיות מתאים מבחינה זו, ומצד שני, הוא גם צריך להיות חמים ונעים. אם אנחנו רוצים לערוך אירוע עסקי גדול ומפואר, יוקרתי, הוא צריך לספק לנו את התנאים שמתאימים לכך.

והכלל הרביעי הוא מאוד פשוט, עלינו לבחון את צוות המקום, הן הבעלים, צוות העובדים וכן צוות הספקים שעובד עם המקום, זאת על מנת שנוכל להיות בטוחים שאנחנו נהנים ממקום איכותי ברמה גבוהה ולערוך אירוע כמו שאנחנו רוצים.