אולם לחתונה בתל אביב

רבות חלמו על הרגע שבו הן ילבשו שמלה לבנה וכל החגיגה תיסוב סביבן, אך את לא חלמת ויחד עם זאת כן זכית שבחיר ליבך ישאל את השאלה, ועל כן אם ממש בימים אלו את מחפשת אחר האולם הנכון ביותר עבור שניכם, נראה שכבר שאלת חברות וקולגות, חיפשת לא מעט ברשת, נרשמת לפורומים ובאופן כללי את חושבת בלי סוף היכן תעמדו שניכם מתחת לחופה, את בשמלה לבנה והוא בחליפה מרשימה ואיפה תרקדו שניכם את הריקוד הראשון כבעל ואישה, ופה ננסה לסייע, אם כי מראש נציין שאין למהר לקבל החלטה ואין רק תשובה אחת נכונה.

grooms-565437_960_720

ראשית מיקום ואז כל השאר

בכול הנוגע לבחירות שמתייחסות לחתונה, ידוע שבנות נוטות ללכת לאיבוד – להתלבט רבות ולשגע את כל הסובבים שלצדן. אי לכך את מוזמנת להוכיח שזה לא נכון, להראות שגם בנות יכולות לתקתק כל מה שנוגע לארגון חתונה, אך לשם כך חשוב להקפיד על שלבים, כאשר השלב הראשון הוא לבחור מיקום, משמע חשוב לקבל החלטה האם מתחתנים במרכז, בדרום, או בצפון הארץ, ולא בהתאם למקום המגורים של שניכם, אלא בהתאם למקום המגורים של רוב המוזמנים, עובדה שלא פעם מובילה לחפש אולם לחתונה בתל אביב, מקום שנוח להגיע אליו משלל אזורים. לאחר שבוחרים מיקום יש להבין האם מעדיפים חתונת קיץ או חורף, האם לחוצים למצוא תאריך קרוב, האם מבקשים אולם שמציע את סך השירותים הנלווים (קייטרינג, תאורה וכדומה) ולאחר מכן יש להתחיל לחפש שמלה, לארגן הזמנה, לבחור דיג'יי, לברר לגבי מקווה וכדומה.

דגשים נוספים

מבט מהיר מעלה שלא חסרים אולמות אירועים בעיר ת"א ועל כן בכדי לעשות את החיים קלים, מוטב שתגדירי במדויק מה שניכם מחפשים. בנקודה זו מוטב לשקול את הדגשים הבאים: סגנון, נוף מידי, אווירה, מיקום, גודל, רזומה, עלות וכמובן שגם ייחוד, ובין היתר ישנה חשיבות לאזור החופה ולאזור קבלת הפנים. לאחר שמבינים מה מחפשים ועורכים סינון ראשוני, מגיעים לחוש במה מדובר, כאשר בשלב זה מוטב שתגיעו שניכם ביחד, וזאת כי בחינה משותפת תקל לקבל את ההחלטה האידאלית ביותר, ואף באופן שכזה יהיה הרבה יותר קל לשלול מקומות נוספים ולהחליט שמעלים אולם כזה או אחר שלב. למה הכוונה? שצריך להגיע לפגישה נוספת ולהבין במדויק מה מקבלים בתמורה.

חתונה בת"א – מעבר להבטחה

חשוב להבין שלחתונה בת"א יש כמה יתרונות חשובים, ועל כן אם את מחפשת אחר חיזוקים נוספים, מוטב שתיקחי בחשבון שכאשר אורח מקבל הזמנה לחתונה שנערכת בעיר הלבנה, קורים אצלו מספר דברים במקביל: הוא מתרגש מההזדמנות להגיע לעיר מגניבה, הוא מסיק שעומדת להיות חתונה מושקעת (ועל כן סביר שהוא יגדיל את הסכום של הצ'ק) ואם הוא אינו תושב העיר, סביר ביותר שהוא יבחן כיצד ראוי לנצל את ההגעה לעיר עבור סידורים נוספים, ולו בכדי לראות חברים, לטייל באלנבי וכדומה.

חתונה בחורף

אולם לחתונה בתל אביב ישר מתקשר לחתונת קיץ, כי יש משהו בעיר ת"א שמשדר קיץ ללא הפסקה. עם זאת, ראוי לדעת שגם בחורף אידאלי להתחתן בעיר ת"א, ופה נציין מספר רעיונות שיכולים לחבר בין הקור שבחוץ לבין המסיבה שבפנים. כך למשל יכול להיות קונטרסטי ומאוד מגניב להתחתן בסמוך לחוף הים, כי גם אם לא ניתן להיכנס אליו, אין זה אומר שלא ניתן ליהנות מהשקיעה המרהיבה, ממרקם הגלים ומהאופק האינסופי, ובמיוחד מרתק להיות בחורף על קו החוף וליהנות ממראה הגלים שמתנפצים בעוצמה אדירה. מחפשים רעיונות נוספים? ניתן לחלק לאורחים כוסות מיץ תפוזים סחוט במקום (מתכתב עם פירות העונה ועם שלל דוכני המיץ שפזורים בעיר), בעמדת הצילומים של האורחים ניתן להשקיע בלוק אורבני ולחלק אלמנטים מגניבים של חורף (למשל מטריות וצעיפים מצחיקים), כאלו שיוסיפו רבות לתפאורה ושישאירו זיכרון נעים וחמים.

מנצלים את המומנטום

אם נחזור לשמלת הכלה, נציף עובדה נוספת, כזו שמסייעת להסביר מדוע מוטב לבחור באולם שמצוי בעיר ת"א. מהי אותה עובדה את תוהה? ובכן רוב הכלות מגיעות לרחוב דיזנגוף בכדי לחפש אחר שמלת כלה, ולו בשל החוויה. מכאן שגם אם אינך גרה בעיר, רוב הסיכויים שעדיין תגיעי לת"א עבור שלבי ההכנות, ועל כן מדובר בהזדמנות טובה לקפוץ לראות אולמות אירועים ששמעת עליהם רק דברים טובים.

מעלים את הרף

אומנם יש רק אחד שנכון לך, אך מאוד ייתכן שיש כמה אולמות אירועים שיימצאו כמתאימים, ועל כן בהנחה ומצאת כמה מרשימים, יש להעלות שלב ולחדד את הבחירה. מה יש לבחון? אלו תאריכים פנויים, כמה אורחים המקום יודע להכיל, האם קיים הסדר חנייה, עד איזו שעה ניתן להמשיך לחגוג, עד כמה אפשרי להתערב בעיצוב המקום, אלו שירותים משלימים האולם יודע להציע, מה בדיוק כולל המחיר, האם ניתן להשיג הנחה, היכן מתקיימת החופה, אלו תוספות אפשריות וכדומה. במקביל, יש לאסוף תגובות מאנשים, להתארח באירוע של בעלי שמחה אחרים ובעיקר רצוי להקשיב ללב – לבחון ממה יותר מתלהבים והיכן באמת רוצים להיכנס בברית הנישואין.

להקשיב ללב

לסיכום נציין שבין אם חלמת על החתונה שלך עוד בהיותך ילדה ובין אם החיים פשוט קרו וכעת שפר מזלך לעמוד מתחת לחופה, יש להכיר במגוון היתרונות שהעיר ת"א יודעת להציע, יש ללכת על כל הקופה – יש ללכת עם הלב בדיוק כפי שעשית עם בחיר ליבך. המון מזל טוב!