אולי תחזור, אבא

בחורה עם מחשב נייד

שלום,

לי קוראים אביתר ויש לי אחות גדולה שקוראים לה תהילה.

אבל אף אחד לא קורא לנו ככה. לי כולם קוראים אביה ולתהילה כולם קוראים תילי.

אה, ועוד משהו חשוב. תילי ואני גרים בשני בתים.

רציתי לספר לכם על ארוחת ערב שאכלנו ביחד. זאת אומרת, אכלנו בפיצריה שמתחת לבית, בכיכר. תילי הייתה עם חברה והיא אמרה שהיא רוצה לשבת בנפרד. האמת, לא כל כך הבנתי למה, כנראה זה בגלל שהיא כבר גדולה. אז אבא ואני התיישבנו בשולחן ליד. זה היה קצת מצחיק, אבל בעצם לא זה מה שרציתי לספר לכם. רציתי לספר לכם על השיחה שהייתה לי עם אבא.

אתם יודעים, מאז שאבא התגרש כבר עבר מלא זמן ואפילו התחלתי ללמוד בכיתה א' ואני כבר קורא ומרגיש ממש גדול, אבל לא בטוח שממש התרגלתי לגור בשני בתים. אז כשהתחלתי לאכול את הפיצה, אמרתי לאבא שיש לי רעיון מעולה. רעיון שכבר חשבתי עליו הרבה זמן. אמרתי לאבא: מה דעתך שנהיה אצלך ביום ראשון, שני שלישי, רביעי, חמישי, שישי ושבת ואז נהיה אצל אמא, ראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי ושבת גם כן. אבא חייך אלי ואמר שזה רעיון נפלא, אבל שבוע זה ממש הרבה זמן והוא יתגעגע אלינו מלא. נכון, חשבתי בלב, גם אנחנו נתגעגע לאבא ואחר כך נתגעגע לאמא. ובכלל גם לאמא בטח יהיה קשה. אז אמרתי לאבא שאולי נהיה אצלו ראשון ושני ואז אצל אמא שלישי ורביעי ואז אצלו שוב חמישי ושבת. אבל משהו לא הסתדר לי פתאום. נראה לי גם ששכחתי יום ואז פתאום הבנתי שלא נהיה אף פעם אצל אמא ביום שבת וזה חבל כי אנחנו דווקא עושים איתה דברים כיפיים ביום שבת.

אבא חייך אלי שוב, אמר שיש לי רעיונות מעולים ואז הוא שאל אותי. אבל אביה, משהו לא מוצא חן בעיניך בסידור שיש לנו עם הימים? מה אתה רוצה להשיג? אז אמרתי לו שאני רוצה להיות גם איתו וגם עם אמא כמה שיותר ימים ואז אמרתי לו את הרעיון הכי הכי הכי טוב שיש לי. אמרתי לו את מה שבאמת הכי הייתי רוצה. אמרתי לאבא שבאמת הכי טוב, אם הוא פשוט יחזור לגור עם אמא ואז במקום שהוא יגור במקום אחד ואמא תגור במקום אחר אז הם יגורו ביחד ולכולם יהיה יותר קל. ואז אבא הפסיק לחייך. פתאום הוא השתתק לרגע ונהיה קצת עצוב ושאל אם קשה לי. אמרתי לו שמאוד קשה לי כל פעם לישון במקום אחר וכל פעם לא להיות איתו או עם אמא. אז אבא אמר שגם לו מאוד קשה אבל אין ברירה. בדיוק סימתי את הפיצה ותילי פתאום התחילה להציק לנו וככה נגמרה השיחה שלנו עם הרעיונות שלי.

אני חושב שלא הצלחתי לשכנע את אבא לחזור לגור עם אמא. חבל.

אחת מאיתנו
הבלוג הסודי של הבלוגריות בסלונה, שבו ניתן לכתוב בעילום שם את כל מה שלא נעים לכתוב בבלוג הרגיל