אוה! את זה חיפשתי!

גברת הבלים מזמינה את אדונית הארונית לעשות לה סדר בחדר העבודה

אני, החיים שלי בבלגן. לא רגשי, לא של מערכות יחסים. אלא אם כן מחשיבים את מערכות היחסים שלי עם החפצים שלי. לא משנה כמה אני לא משתוללת עם קניות, ומבהירה ביני לבין עצמי מה אני צריכה ומה אני סתם רוצה, אני מוצאת את עצמי עם המון חפצים, כאלה שקניתי, כאלה שקיבלתי וכאלה שאספתי. זה לא שאני חיה את חיי דרך החפצים. זה שאני מסוג האנשים שעושים המון דברים. יש לי המון תחביבים, ולכל תחביב יש את החפצים שלו. מה שיוצא מכזה דבר הוא בעיקר בית וחדר עבודה עם המון דברים. ספרים שחונים בחנייה כפולה, חומרי תפירה, חומרי רקמה, חומרי סריגה, חומרי כריכת ספרים, חומרי שיוש נייר, עשרות סוגים של נייר, צבעים, מדבקות, דבקים, חותמות, יריעות לינולאום, סכינים, משטחי חיתוך, סרגלים, עפרונות, עטים, טושים, ניירות עם דוגמאות יפות, גזרות של שמלות, דוגמאות רקמה, בדים, מכונת תפירה, מכבש ספרים ועוד כל מיני מינים אחרים ונגמר לי האויר. הבנתן. וזה בלי לתאר את חלקו של אדון הבלים בהמולה, כי גם הוא איש מרובה מעשים ותחביבים.

אז הזמנתי לי הביתה את אדונית הארונית, שתעשה איתי סדר בחדר העבודה, שלא אחנק מכל מה שיש לי ושאוכל קצת לנשום וגם לקבל מוטיבציה, כי אני אמנם יוצרת בבלגן, אבל עודף בלגן חוסם בסופו של דבר את התהליך היצירתי. נועה (אולי אתן מכירות אותה מהבלוג שלה חסה חוסכת), שביחד עם שותפתה נועה מנהלת את אדונית הארונית, הגיעה אלי הביתה בוקר אחד, מצויידת בהמון מצברוח ושקיות אשפה.

נכנסנו לחדר העבודה. מסתבר שמה שנראה כמו מפלצת לאחד הוא סוג של חתלתול שובב ובלתי מזיק לאחר. מה שרוצה להגיד, שלמרות שלי היה קשה להיכנס לחדר, נועה נכנסה אליו בצעד קל, לא נבהלה מכלום, וביחד איתי תכננה במה אנחנו הולכות לטפל במסגרת הזמן שלנו. הסכמנו על אזורי הטיפול, ומייד התחלנו שתינו לעבוד: פרקנו הכל, מיינו לדברים שנשארים בבית, דברים שיורדים למחסן ודברים שעפים למחזור או לזבל. מה שיפה אצל אדונית הארונית, זה שלא מכריחים אותך לזרוק כלום לפח. רוצה לשמור את הג'יפה שלך בבית? עניינך. הן יציעו לך באיזו קופסה אפשר לשים את זה ואיפה כדאי להניח את הקופסה. מה שהכי חשוב זה שבמהלך העבודה יצא לי להגיד את המשפט בכותרת של הפוסט כמה וכמה פעמים נהדרות.

וככה, בלי להרגיש, חדר העבודה שלי הפך מזה:

before_small

 

בתוך ארבע שעות, לזה:

after_small

חוץ מזה, שירד למטה לפח הזבל:

trash

עוד יש הרבה מה לעשות בחדר. מיונים של דפים מהבנק, סקירה חוזרת של ספרים שאפשר למסור והתקנת עוד מדפים לאחסון, הכל נכון. אבל עכשיו לפחות אפשר לפתוח את החלון ולעבוד בחדר בהרבה השראה ונחת.

אני יודעת מה שכחתי. שכחתי להראות לכן מה זה הדבר ההוא שחיפשתי וגם מצאתי, נכון? אז בבקשה. חוטים משוחים בשעווה בשביל כריכת ספרים בלגית. אל תשאלו.

found

 

בקיצור, קבלו ממני המלצה חמה. הזמינו אליכן ואליכם הביתה את נועה ונועה, הן אדונית הארונית. הן יבואו בשמחה, יסדרו איתכם בלי פחד כל ארון בבית, ועכשיו לכבוד פסח יש להן מבצע: על כל ארבע שעות סידור, החמישית בחינם. כל הפרטים כאן:  אדונית הארונית בפייסבוק

 

שיר לסיום? שיר לסיום!

[youtube -B6FMcX4iWU nolink]

 

זה הכל להפעם. היו שלום, ונשיקות עם רוז’ מגברת הבלים!

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞ 

 הי! אהבתן מה שקראתן? אתן מוזמנות לעקוב אחריי באופן קבוע, בכפתור “עקוב אחרי” כאן למעלה או בדף הפייסבוק שלי גברת הבלים