אודות עולם תוספי התזונה

בחורה עם מחשב נייד

לאחר המהפכה הבריאותית של המאה ה- 21, אנשים רבים החלו לשים לב למה שהם אוכלים, להתעמל יותר במהלך השבוע ולהעשיר את שעות השינה שלהם מידי לילה. לצד זאת, נחשפו פרטים רבים אודות התרופות הכימיות והקשות שהרופאים רושמים כיום, המזון המרוסס והתזונה הלקויה של חיות המשק.

כל אלו ועוד, הביאו להתפתחות ולפופולריות של תוספי התזונה – אלו הם כדורים או אבקות, שמכילים ערכים תזונתיים חיוניים ולרבות ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, שומנים בריאים, צמחי מרפא או תשלובת של מספר רכיבים. כל הטוב הזה מעשיר את גופנו בשפע בריאות ואף מסייע להאט את תהליך ההזדקנות של גופנו.

הפופולריות של תוספי התזונה

בשנים האחרונות, בזכות הדאגה העולה לבריאות, מטופלים ואנשים בריאים רבים החלו ליטול תוספי תזונה על בסיס קבוע, אפילו במקום התרופות השגרתיות שהרופאים רשמו להם: תוספי התזונה מכילים ערכים בריאים, שמסייעים לפצות על תזונה לקויה או להעשיר את הגוף בחסך מסוים. מחקרים רבים מעידים כי ביכולתם של התוספים לתרום לגוף אנרגיה, להשיב את הדחף המיני ואפילו להדיר חולי אקוטי או כרוני ממיטתם של אינספור אנשים.

עם זאת, מומלץ לזכור כי "לא כל הנוצץ זהב" ובאותו האופן – לא כל תוסף הוא איכותי. בכדי ליהנות מתוסף תזונה טוב, מהותי לבחון את החברה המייצרת (מבחינת ניקיון, אישורים ותקנים), לבחון את כמות הרכיב שהתוסף מכיל, חיי המדף שלו ואף במקרים מסוימים – את הנגזרות הספציפיות שהוא מכיל.

חברת Dox Supplements בהנהלת צבי שיף

חברת תוספי תזונה איכותית ונמרצת, שהוקמה בארה"ב לפני מספר שנים. חזון החברה מאז ועד היום, הוא לסייע למטופלים הסובלים מכאבי פרקים ו/או דלקתיות יתר, לנהל חיים נורמטיביים ושלווים יותר.

החברה פיתחה את התוסף InflaDox – תוסף תזונה המבוסס על צמחי מרפא, אשר מגרה את המערך החיסוני של גופנו, בכדי לעורר תגובתיות נכונה כלפי דלקתיות יתר וכאבים כרוניים. היא מונהגת על ידי יזמים ומומחי בריאות, בכדי להעניק למטופלים את המוצר האולטימטיבי.

כיום, רוב הישראלים נוטלים תוספי תזונה מטעמי בריאות, היריון, חולי ושאיפה לשמור על חיים בריאים יותר, במשך זמן רב ככל האפשר. כאשר בוחרים בתוספי תזונה, מהותי לבחון את החברה היטב ולוודא כי היא מהימנה ומוצריה איכותיים.