אהבת חינם בע"מ

אהבת חינם בע"מ היא קומדיה רומנטית עתידנית שכתבה וביימה שרון שטרק. טליה שמחפשת אהבה בוחרת להשתמש באפליקציה דיגיטאלית חינמית. הצופה שותף לחווית השימוש של טליה באפליקציה וההתנהלות של האפליקציה

כבר שבועיים שהמילה אהבה מבצבצת בכל מקום, יום האהבה בפתח והלבבות האדומים חוגגים. העיתוי של צפייה בהצגה "אהבת חינם בע"מ" בתיאטרון תמונע,  הסתדר לי טוב עם האווירה. שובל חיוכים נצפה בתום ההצגה.

על ההצגה

 

FREE4אהבת חינם בע"מ  היא קומדיה רומנטית עתידנית,קלילה, מפתיעה ביצירתיות.

טליה, גרושה אם לשני בנים כמהה לאהבה. היא בוחרת להיכנס  לגרסה חינמית של אפליקציית שידוכים  שמבטיחה למצוא באמצעות אלגוריתם את האחד.

לתדהמתה של טליה האפליקציה מתאימה לה בחור בן 19, היא נבהלת מפער הגילאים הקיים בינה לבין הגבר ומשדרגת את עצמה למסלול הפרימיום היוקרתי.

free2

הצופה נכנס עם טליה לנבכי האפליקציה שותף ללבטים, לאכזבות  ולשמחות שלה ומאידך חווה את ההוויה של הניהול הדיגיטלי של התאמה בין בני זוג. לא בכל יום מזדמן ללוות אלגוריתם.

free3

 טליה מתמודדת עם גורל הדיגיטלי, איך היא עושה את זה?

לסיכום

free5

מעניין ומרגש לראות כיצד שרון שטרק כותבת המחזה ובמאית ההצגה הצליחה ליצור על הבמה סימולציה של מציאות רבודה, בעיני הרעיון גאוני. ההצגה מזמנת לצופה נקודת מבט מעניינת לעולם שכולנו נוגעים בו.

המשחק מעולה, התפאורה תואמת את המסר של שהייה בעולם דיגיטאלי.

ההצגה מיוחדת ומעלה שאלות כמו: מהי אהבה?, מהו החיבור הנכון בין אנשים?, האם בעולם שבו המחשבים משתלטים על יותר תחומים בחיינו גם אנו משתנים ומוכנים להפקיד יותר תחומים בידי הטכנולוגיה? האם הגולם קם על יוצרו והטכנולוגיה משתלטת עלינו?

 נהניתי מכל רגע.

מאת ובבימוי: שרון שטרק

 עיצוב במה: נועם בר

 עיצוב תלבושות: ורוניקה שור

עיצוב תאורה: מתן פרמינגר, אמיר קסטרו

 מוסיקה מקורית: יונתן הררי

 שחקנים: 

אורי בלופרב

שגיא קרישר/רודיה קוזלובסקי

הדר ברנשטיין

רותי בורנשטיין

צילום: נירה פרי

שלכם ובשבילכם,

נירה פרי

בלוגרית בסלונה , מאמנת המתמחה באימון נשים

נירה פרי
נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים